شماره تماس فروشگاه

021-44273798
کلید گردان 500 ولت 40 آمپر 6 کنتاکت
کلید گردان 500 ولت 40 آمپر 6 کنتاکت

کلید گردان 500 ولت 40 آمپر 6 کنتاکت

5.0 (9) 0

کلید گردان 500 ولت 40 آمپر

برای روشن و خاموش کردن دستگاه‌های صنعتی به کلیدهای قدرتمندی نیاز است که بتواند ولتاژ و جریان قوی آن‌ها را تحمل کند. کلیدهای گردان یکی از همین کلیدها هستند و به خاطر توانایی بالای خود توانسته‌اند محبوبیت زیادی بین فعالان حوزه صنعت به دست بیاورد. اگر شما قصد خرید این مدل کلید را دارید، کلید گردان 500 ولت 40 آمپر را از دست ندهید.

باید بدانید که یک ویژگی خاص باعث شده که این محصول جایگاه مناسبی در بازار قطعات صنعتی کسب کند. برند کراس اند نایمر که اصالت آلمانی دارد، توانسته محصول را طوری تولید کند که از همه لحاظ کامل باشد. به همین دلیل در ساخت محصول تمام تلاش خود را کرده تا از مواد با کیفیتی استفاده کند. همچنین کلید گردان برند آلمانی کراس اند نایمر توانایی کار بالایی نیز دارد.

مزایا و مشخصات کلید گردان 500 ولت 40 آمپر

برای صحبت کردن درباره مزایای یک محصول آلمانی، باید از کیفیت ساخت شروع کرد. این محصول از برند کراس اند نایمر، در تک تک اجزای خود کیفیت را به مصرف کننده نشان می‌دهد. زمانی که به بدنه اصلی محصول نگاه می‌کنیم، پلاستیکی را می‌بینیم که به خوبی قالب‌گیری شده و از استحکام بالایی نیز برخوردار است. به همین دلیل با خیالی کاملا آسوده می‌توان در محیط‌های صنعتی کاملا سنگین کلید را نصب کرد.

حالا که صحبت از نصب محصول شده، باید بدانید که برند کراس اند نایمر به این مسئله نیز توجه کرده است. سوئیچ چرخان اصلی کلید رنگ سفیدی دارد و با کمک یک میله فلزی به بدنه اصلی سوئیچ نصب شده است. از آنجایی که میله فلزی بین کلید و بدنه اصلی فاصله انداخته، شرایط مناسبی را برای نصب در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. برای مثال می‌توان سوئیچ اصلی یا همان پیچ چرخان را روی بدنه اصلی دستگاه صنعتی قرار داد و بدنه و کابل‌های کلید را در داخل قاب دستگاه نصب کرد. کلید گردان 500 ولت 40 آمپر برای نصب کابل‌های نیز به ابزار خاصی نیاز نداشته و به کمک یک پیچ سیم‌ها در جای خود قرص و محکم نگاه می‌دارد.

با استفاده از کلید ساخته شده توسط برند کراس اند نایمر می‌توان 6 دستگاه مختلف را خاموش و روشن کرد. از آنجایی که کلید 6 کنتاکت مجزا از هم دارد، انعطاف پذیری و قابلیت‌های محصول افزایش چشمگیری پیدا می‌کند. همچنین توانایی کلید در تحمل ولتاژ 500 ولتی قابل تحسین است و به کاربر این امکان را می‌دهد جریان 40 آمپری را به کلید وارد کند.

خرید کلید گردان اصل به صورت آنلاین

برای خرید این کلید گردان 500 ولت 40 آمپر به صورت اصلی، از سایت بای بست الکترونیک کمک بگیرید. تیم سایت ما تمام تلاش خود را می‌کند تا این محصول از برند محبوب و با کیفیت آلمانی کراس اند نایمر را در سریع‌ترین زمان ممکن به دستتان برساند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021