شماره تماس فروشگاه

021-44273798
کلید گردان 1000 ولت 32 آمپر 6 کنتاکت
کلید گردان 1000 ولت 32 آمپر 6 کنتاکت

کلید گردان 1000 ولت 32 آمپر 6 کنتاکت

5.0 (11) 0

کلید گردان 1000 ولت 32 آمپر

زمانی که به هر وسیله برقی نگاه می‌کنیم، یک یا چند کلید مختلف می‌بینیم. هر یک از این کلیدها نوع و مدل خاصی دارند که برای یک استفاده و کاربری بهینه می‌شوند. حال زمانی که وارد محیط‌های صنعتی می‌شویم، نوع و انتخاب کلیدها با اندکی سخت‌تر می‌شود. در کارخانه‌ها و پنل‌های کنترلی آن‌ها باید از کلیدهایی استفاده شود که بتوانند ولتاژ و آمپر بالای وسایل صنعتی را تامین کند. کلید گردان 1000 ولت 32 آمپر یکی از همین کلید‌هاست که در محیط‌های صنعتی قابلیت‌های زیادی از خود نشان می‌دهد.

این محصول ساخته شرکت کراس اند نایمر است که ریشه آن به کشور آلمان باز می‌گردد. همین یک جمله کافیست تا کیفیت بالای ساخت محصول اثبات شود. آلمان به عنوان یکی از صنعتی‌ترین کشورهای دنیا در ساخت کالاها و قطعات با کیفیت شهرت جهانی دارد و در تولید این کلید گردان نیز سنگ تمام گذاشته است. مطمئن باشد که با خرید این کلید، یک محصول عالی را با 6 کنتاکت کاملا مجزا به پنل‌های کنترلی کارخانه‌ها می‌برید.

مزایا و مشخصات کلید گردان 1000 ولت 32 آمپر

با یک نگاه اولیه به محصول ابعاد کوچک آن را حس می‌کنید که با توجه به توان و قدرت بالا کاملا ایده‌آل است. کلید و سوئیچ اصلی از یک پلاستیک مشکی رنگ مات ساخته شده و ظاهری کاملا معمولی دارد. شرکت کراس اند نایمر حتی در انتخاب رنگ نیز ریزبینی و دقت خود به جزئبات ساخت محصولاتش نشان داده است. با کمک رنگ مشکی روی سوئیچ اصلی، کلید با قرار گرفتن در محیط‌های آلوده دیرتر کثیفی را نشان می‌دهد.

روی پنل اصلی از یک ورقه استیل معمولی استفاده شده که یک درخشندگی جزئی دارد. روی این ورق استیل عبارت on و off درج شده تا بتوان کلید را رو حالت درست قرار داد. برای بدنه و قاب نگهداری سیم‌ها آبی رنگ است و در یک طرف بدنه اصلی نقشه شماتیک نصب وجود دارد.

از مشخصات ظاهری محصول که عبور کنیم، به نکات فنی آن می‌رسیم که جزو مزایای کلید گردان 1000 ولت 32 آمپر محسوب می‌شود. همانطور که از نام مدل پیداست، کنتاکت‌ها روی بدنه کلید توانایی تحمل ولتاژ و اختلاف پتانسیل 1000 ولت را دارند. همچنین کلید به راحتی می‌تواند جریان 32 آمپری را از خود عبور دهد. تمامی مشخصات به کاربر نشان می‌دهد که این کلید آلمانی با کیفیت به راحتی در محیط صنعتی و با کارهای سنگین ظاهر می‌شود.

خرید کلید آلمانی با کیفیت از بای بست الکترونیک

اگر قصد خرید این کلید گردان 1000 ولت 32 آمپر برند کراس اند تایمر را دارید، از سایت بای بست الکترونیک کمک بگیرید. مطمئن باشید با انجام این کار از مشکلاتی مثل ترافیک و قیمت‌های بازار فروش قطعات صنعتی راحت می‌شوید. کافیست از همین صفحه مراحل خرید را آغاز کرده و در کمترین زمان ممکن کلید گردان را در هر مکانی که دوست دارید تحویل بگیرید. چنانچه محصول در سایت موجود نبود، با قسمت تامین قطعات تماس گرفته تا همکاران ما کلید را برایتان موجود کنند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021