شماره تماس فروشگاه

021-44292020
کلید گردان 1000 ولت 25 آمپر 2 کنتاکت
کلید گردان 1000 ولت 25 آمپر 2 کنتاکت

کلید گردان 1000 ولت 25 آمپر 2 کنتاکت

5.0 (4) 0

کلید گردان 1000 ولت 25 آمپر

در محیط‌های صنعتی از سوئیچ‌ها و کلیدهای زیادی استفاده می‌شود که هر یک مدل و توانایی خاصی دارد. کلید گردان یکی از کلیدهای صنعتی محبوب است که به خاطر نحوه کار و قدرت بالای خود در محیط‌های صنعتی مختلف استفاده می‌شود. اگر قصد دارید که یک کلید گردان مناسب خریداری کنید، کلید گردان 1000 ولت 25 آمپر ساخت آلمان با برند کراس اند نایمر را از دست ندهید.

کیفیت بالا به یک ویژگی جدا نشدنی از محصولات آلمانی تبدیل شده و در این کلید گردان هم به خوبی احساس می‌شود. بدنه اصلی کلید از پلاستیک خشکی ساخته شده است که تحمل بالایی در شکنندگی دارد. به همین دلیل کلید عمر مفید زیادی پیدا کرده و مدت زمان درازی را در محیط صنعتی شما سالم می‌ماند. البته شرکت آلمانی کراس اند نایمر به جزئیات بیشتری برای تولید محصول خود توجه کرده است.

مزایا و مشخصات کلید گردان 1000 ولت 25 آمپر

شرکت کراس اند نایمر تمام تلاش خود را کرده تا محصولش به یکی از با کیفیت‌ترین کلیدهای بازار تبدیل شود. این شرکت آلمانی تا حد زیادی توانسته به این هدف دست پیدا کند، به طوریکه زمان مراجعه به بازار کلید گردانی با کیفیت‌تر از محصولات کراس اند نایمر پیدا نمی‌کنید. کیفیت ساخت بالا در کنار توجه به جزئیات این محصول را به یک کالای رده بالا تبدیل کرده است. برای مثال برای ساخت کلید اصلی یا پیچ گردان از رنگ مشکلی استفاده شده تا در محیط‌های آلوده دیرتر کثیف شود.

راحتی استفاده نیز دیگر مزیت محصول است که امتیاز بزرگی برای تکنسین‌های کارخانه‌جات محسوب می‌شود. برای اتصال سیم‌های به کنتاکت‌های کلید نیاز به ابزار خاصی نیست و کابل‌ها با سفت کردن یک پیچ در جای خود محکم می‌شود. بدنه و قاب اصلی کلید نیز به صورت استاندارد طراحی شده تا در پنل‌های کنترلی به راحتی نصب شود.

کلید گردان 1000 ولت 25 آمپر کراس اند نایمر دو کنتاکت اصلی دارد که نحوه استفاده از آن‌ها با کمک نقشه شماتیک چپ شده روی قاب اصلی به کاربر نشان داده می‌شود. کلید گردان توانایی دارد که اختلاف پتانسیل 1000 ولتی را در کنتاکت‌های خود تحمل کند. به همین دلیل برای روشن و خاموش کردن دو دستگاه صنعتی قدرتمند توسط کلیک هیچ مشکلی وجود ندارد. البته توجه داشته باشید که میزان جریان در کنتاکتورها نباید بیشتر از 25 آمپر شود.

خرید کلید گردان ساخت آلمان اصل از بای بست الکترونیک

برای خرید کلید گردان 1000 ولت 25 آمپر برند کراس اند نایمر، کار را از همین صفحه سایت بای بست الکترونیک آغاز کنید. با اضافه کردن محصول به سبد استعلام همکاران ما در کمترین زمان ممکن قیمت روز کلید را به شما اعلام می‌کنند. پس از ثبت قیمت و تایید سفارش، می‌توانید نحوه ارسال و پرداخت را مشخص کنید تا همه‌‌ی مراحل طبق سلیقه شما انجام شود. اگر محصول در سایت موجود نبود، جای نگرانی نیست؛ زیرا تیم تامین قطعات سایت در کنار شما هستند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021