شماره تماس فروشگاه

021-44273798
کلید گردان 1000 ولت 25 آمپر 6 کنتاکت
کلید گردان 1000 ولت 25 آمپر 6 کنتاکت

کلید گردان 1000 ولت 25 آمپر 6 کنتاکت

5.0 (5) 0

کلید گردان 1000 ولت 6 کنتاکت

کلیدهای صنعتی که در کارخانه‌ها استفاده می‌شود، دارای مشخصات خاصی هستند. کلید گردان یکی از همین کلیدهاست که در بازار فروش قطعات صنعتی با مشخصات و مدل‌های مختلفی یافت می‌شود. البته به دلیل تنوع مدل‌های کلید گردان موجود در بازار خرید این قطعه صنعتی به کاری سخت تبدیل شده است. اگر شما هم با چنین مشکلی دست و پنجه نرم می‌کنید، کلید گردان 1000 ولت 6 کنتاکت را در اولویت خرید خود قرار دهید.

این محصول به شما اطمینان خاطر می‌دهد که می‌تواند مدت زمان درازی را برایتان کار کند. دلیل اینکه محصول چنین ادعایی دارد، کشور مبدا تولید آن است که به غول صنعتی دنیا یعنی آلمان منتهی می‌شود. برند کراس اند تایمر با توجه به جزئیات خیلی کوچک در تولید محصولاتش، توانسته با کیفیت‌ترین کلیدهای گردان را راهی بازار کند.

مزایا و مشخصات کلید گردان 1000 ولت 6 کنتاکت

کیفیت ساخت بالا، اولین موردی است که باید درباره یک محصول آلمانی گفت. کلیدهای گردان برند کراس اند تایمر در تک تک قسمت‌ها و قطعات خود کیفیت بالایی دارند. زمانی که به بدنه اصلی محصول نگاه می‌کنید، پلاستیک خشکی را می‌بنید که به خوبی قالب‌گیری شده و مقاومت بالایی در برابر فشار دارد. به همین دلیل با خرید این محصول اطمینان خاطر دارید که نیازی نیست خیلی نگران محل کار کلید باشید.

در زیر پیچ سوئیچ اصلی از یک صفحه مستطیلی استیل استفاده شده که ظاهری جذاب به کلید می‌دهد. اگر در پنل کنترلی فقط از کلیدهای گردان کراس اند نایمر استفاده کنید، در پایان یک پنل کنترلی با ظاهری جذاب خواهید داشت.

برای استفاده از کلید گردان 1000 ولت 6 کنتاکت به ابزار خاصی نیاز نیست و نصب ساده‌ای هم دارد. کافیست کابل‌های مربوط به دستگاه مورد نظر را در کنتاکت مورد نظر قرار دهید و با یک پیچ گوشتی معمولی در جای خود محکم کنید. وجود 6 کنتاکت مجزا روی بدنه اصلی به کاربر این توانایی می‌دهد که با گرداندن یک سوئیچ 6 دستگاه را خاموش یا روشن کند. البته برای نصب دستگاه‌ها باید به ظرفیت کلی نیز توجه کرد.

توانایی تحمل اختلاف پتانسیل کلید به 1000 ولت می‌رسد که برای استفاده از 6 دستگاه صنعتی نسبتا قوی مقدار مناسبی است. همچنین کلید توانایی کار در جریان 25 آمپری را دارد. به همین دلیل با بالا رفتن جریان کلید ذوب نمی‌شود. توجه داشته باشید که وارد کردن فشار بیش از توان کلید کار چندان هوشمندانه‌ای نیست.

خرید و ثبت سفارش محصول

برای خرید کلید گردان 1000 ولت 6 کنتاکت از این صفحه خارج نشوید. تیم سایت تمام تلاش خود را می‌کند تا مشتریان عزیز بای بست الکترونیک در کمترین زمان محصول را در دست داشته باشند. به همین دلیل انواع روش‌های پرداخت و ارسال کالا برای شما قرار داده شده تا تجربه خرید خوبی از سایت ما داشته باشید. تیم تامین قطعات نیز آمادگی دارد محصول را با توجه به نیاز مشتریان موجود کند

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود

قیمت بر اساس تعداد:

  • + 1 عدد
    1,808,453 تومان
1,808,453 تومان

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021