شماره تماس فروشگاه

021-44292020
کلید گردان 1000 ولت 16 آمپر 3 کنتاکت
کلید گردان 1000 ولت 16 آمپر 3 کنتاکت

کلید گردان 1000 ولت 16 آمپر 3 کنتاکت

5.0 (7) 0

کلید گردان 1000 ولت 16 آمپر

در دنیای صنعت از دستگاه‌های مختلفی استفاده می‌شود که هر یک کلید و روشن خاموش یا پنل کنترلی دارند. به همین دلیل در بازار کلیدهای مختلفی هستند که فقط برای تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کلیدهای گردان یکی از کلیدهای صنعتی است که به خاطر کاربری ساده و توانایی کار بالا در بیشتر پنل‌های کنترلی حضور دارد. اگر شما هم به فکر خرید یک کلید مناسب برای محیط صنعتی خود می‌گردید، کلید گردان 1000 ولت 16 آمپر را از دست ندهید.

شاید در نگاه اول تصور کنید که محصول یک کلید ساده صنعتی است و نباید انتظار خاصی از آن داشت. اما این کلید توسط برند کراس اند نایمر ساخته شده و کیفیت بالایی دارد. مطمئن باشید که در بازار کلید گردانی بهتر از محصولات کراس اند نایمر پیدا نمی‌کنید؛ زیرا ریشه و اصالت این برند به کشور آلمان باز می‌گردد. کشوری که تجهیزات صنعتی تولید شده در کارخانه‌هایش در کل دنیا به کیفیت بالای خود زبان زد همه هستند.

مزایا و مشخصات کلید گردان 1000 ولت 16 آمپر

زمانی که محصول را در دست می‌گیرید، در نگاه اول متوجه کیفیت بالای ساخت آن خواهید شد. تمامی قسمت‌ها و بدنه کلی محصول از پلاستیک با کیفیتی ساخته شده و استحکام بالایی در برابر فشار دارد. به همین دلیل لازم نیست که نگران محل استفاده یا سنگینی کابل‌ها باشید. همچنین برند کراس اند تایمر تمام تلاش خود را کرده تا استفاده از محصولش را برای مشتریان ساده کند. برای نصب کلید لازم نیست که ابزار خاصی داشته باشید و ساعت‌ها مراحل نصب را طی کنید. کافیست سیم‌های درون هر کنتاکت را به کمکم یک پیچ گوشتی ساده سفت کرده تا در جای خود محکم شوند. از آنجایی که بدنه اصلی در سایز استانداردی تولید شده، به راحتی می‌توان آن را در جعبه‌های پنل کنترلی نصب کرد.

بعد از مشخصات ظاهری و استانداردهای کلید گردان 1000 ولت 16 آمپر برند کراس اند نایمر، به مشخصات فنی و توانایی‌های کار کلید می‌رسیم. همانطور که از نام محصول پیداست، کلید توانایی تحمل ولتاژ حداکثر 1000 ولتی را در کنتاکت‌های خود دارد. همچنین کلید از نوع سه کنتاکت است و هم زمان سه دستگاه مختلف را خاموش و روشن می‌کند. برای اتصال سیم‌ها به کلید باید اطمینان خاطر داشته باشید که جریان آن‌ها بیش از 16 آمپر نیست؛ زیرا سازنده توصیه کرده که حداکثر 16 آمپر جریان را از کلید عبور دهید. طبیعی است که با وارد کردن فشار بیش از مقدار توصیه شده، کلید آسیب ببیند.

خرید کلید آلمانی اصل از بای بست الکترونیک

اگر قصد خرید کلید گردان 1000 ولت 16 آمپر برند کراس اند نایمر اصلی را دارید، از این صفحه خارج نشوید. تیم سایت بای بست الکترونیک شرایطی را فراهم کرده تا مشتریان عزیز بتوانند به سادگی این کلید گردان 1000 ولتی را خریداری کند. کافیست سفارش را از همین صفحه ثبت کرده و در کوتاه‌ترین زمان در مکان مورد نظر خود تحویل بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021