شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی گیت درایور IX4427N
آی سی گیت درایور IX4427N

آی سی گیت درایور IX4427N

5.0 (6) 0
  • شماره فنی قطعه:IX4427N
  • دسته بندی:آی سی

شرح محصول آی سی گیت درایور IX4427N

آی سی‌های گیت درایور (Gate Drivers ICs) جزو قطعات ارزشمندی هستند که در بردهای الکترونیکی حضور دارند. این قطعه یکی از بزرگترین چالش‌ها در توسعه دهنده مدارها از بین می‌برند که راه اندازی استاندارد و بهینه قطعات مختلف است. اگر شما هم با چنین مشکلی در پروژه خود مواجه شده‌اید، با کمک آی سی گیت درایور IX4427N به سادگی از سد این مشکل عبور خواهید کرد.

محصول یک آی سی گیت درایو است که توسط برند IXYS تولید شده که به صورت تخصصی در زمینه تولید آی سی‌های درایور فعالیت دارد. همچنین محصول دارای توان نسبتا کمتری با مدل‌های مشابه این شرکت است؛ زیرا آی سی برای دستگاه‌های نسبتا حساس‌تر کاربرد دارد. شرکت سازنده نیز سعی کرده تا قابلیت‌های دیگری را در محصول بگنجاند تا قطعه این وظیفه را بهتر انجام دهد. برای مثال در آی سی از چیپ منطقی CMOS استفاده شده که باعث افزایش دقت عملکرد آی سی می‌شود.

مزایا و مشخصات فنی آی سی گیت درایور IX4427N

با قاطعیت می‌توان گفت که راه اندازی ساده و با کمترین زیرساخت‌ها بزرگترین مزیت است. محصول است. قطعه امکان پشتیبانی از منبع تغذیه ورودی 4.5 تا 35 ولت را دارد که بازه گسترده‌ای محسوب می‌شود. همچنین به لطف این دامنه دیگر برای راه اندازی آی سی نگرانی اختلاف پتانسیل موجود در برد نیستید. ناگفته نماند که در دیگر بخش‌های مربوط به راه اندازی قطعه مزایای بیشتری دارد.

به طور کلی این آی سی 8 پایه با 4 میلی آمپر برق ورودی شروع به کار خواهد کرد. یعنی عملا قطعه برق چندانی در مدارهای الکتریکی مصرف نمی‌کند. همچنین در دو خروجی آی سی گیت درایور IX4427N جریان 1.5 آمپری در دسترس است که برای قطعات گوناگونی مناسب خواهد بود. ناگفته نماند که این جریان برای استفاده به عنوان مدیریت انرژی نیز مقدار ایده‌آلی است.

سرعت کار آی سی

سرعت شروع به کار و خاموشی آی سی به طور کلی تفاوت‌های اندکی با یکدیگر دارند. به طور کلی قطعه در 10 نانو ثانیه به حداکثر توان و در 8 نانو ثانیه به حداقل انرژی موجود می‌رسد. همچنین خاموشی و روشن شدن قطعه با تاخیر 60 نانو ثانیه‌ای همراه خواهد بود.

شرایط استاندارد نصب و راه اندازی

شرکت سازنده اعلام کرده که قطعه توانایی کار در بازه دمایی 40- تا 125+ درجه سانتیگراد را دارد، اما برای ارائه دقت و توان بیشتر، باید در دمای 25 درجه سانتیگراد کار کند. همچنین قطعه به صورت SMD طراحی شده و قابلیت نصب در مدارهای PCB با روش لحیم‌کاری را دارد.

خرید آنلاین سریع و مطمئن

با خرید آی سی گیت درایور IX4427N از سایت بای بست الکترونیک در کمترین زمان ممکن به این آی سی کاربردی می‌رسید. کافیست قطعه را در سبد خریدتان قرار دهید و مراحل ثبت سفارش را با چند کلیک به پایان برسانید. سپس اندکی منتظر باشید تا قطعه را با ضمانت سلامت تحویل بگیرید.

 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021