شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی درایور IX4424N
آی سی درایور IX4424N

آی سی درایور IX4424N

5.0 (10) 0
  • شماره فنی قطعه:IX4424N
  • برند:China Market
  • دسته بندی:آی سی

شرح محصول آی سی درایور IX4424N

آی سی‌هایی که در بردهای الکترونیک استفاده می‌شوند، کاربردها و ویژگی‌های متنوعی دارند. یکی از این همین آی سی‌ها که نقش پررنگی را بازی می‌کنند، مدارهای مجتمع گیت درایور هستند. این آی سی‌ها به مدارهای الکترونیکی متفاوتی وارد شده و راه اندازی و کنترل سایر قطعات الکترونیکی را برعهده می‌گیرند. اگر شما هم چنین هدفی را در توسعه بردهای الکترونیکی دارید، آی سی درایور IX4424N را سبد خریدتان قرار دهید.

محصول یک آی سی گیت درایور است که با سرعت قابل قبول و توان بالایی در دستگاه‌های الکترونیکی کار می‌کند. از آنجایی که قطعه از نظر عملکرد به خوبی بهینه شده است، بهترین بستر را برای افزایش راندمان دستگاه‌های الکترونیکی فراهم خواهد کرد. همچنین آی سی استانداردهای ارزشمندی را به دست آورده که همگی این عملکرد مناسب را تایید می‌کنند. ناگفته نماند که قابلیت‌های مختلفی در آی سی گنجانده شده تا مصرف کننده به امتیازات ارزشمندی برسد.

مزایا و مشخصات فنی آی سی درایور IX4424N

بدون شک اولین و بزرگترین مزیتی که در محصول وجود دارد، وجود دو درایور یا همان خروجی در آی سی است. با وجود این ویژگی قطعه به صورت همزمان امکان راه اندازی یا درایو کردن دو مسیر گوناگون را خواهد داشت. همچنین با این قابلیت مصرف کننده دیگر نیازی به تهیه درایورهای گوناگون برای قسمت‌های گوناگون پروژه نخواهد داشت. ناگفته نماند که با همین اتفاق ساده، توسعه دهنده دست بازتری برای توسعه پروژه در ابعاد کوچک‌تر دارد.

یکی دیگر از مزایای که در محصول دیده می‌شود، دامنه ولتاژ گسترده 4.5 تا 30 ولت است که باعث راه اندازی ساده‌تر آی سی خواهد شد. همچنین پس از تامین ولتاژ آی سی درایور IX4424N در خروجی‌های خود جریان 3 آمپری را ارائه می‌دهد که برای پروژه‌های گوناگونی کاملا کافی خواهد بود. جریان مصرفی خود قطعه نیز 1 میلی آمپر است که رقم چندان قابل توجهی نیست.

سرعت عملکرد قطعه در شرایط استاندارد

آی سی به گونه‌ای طراحی شده که با سرعت بالای خود مزایای دیگری را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. این آی سی می‌تواند که طی مدت 60 نانو ثانیه به بیشترین و کمترین نقطه در نمودار توان برسد. همچنین برای شروع به کار و خاموش شدن آی سی فقط به 75 نانو ثانیه زمان نیاز است.

شرایط نصب و نگهداری

شرکت سازنده محصول اعلام کرده که این قطعه سیلیکونی برای نشان دادن حداکثر توان باید در دمای 25 درجه سانتیگراد کار کند. همچنین قطعه در بازه دمایی 40- تا 125+ درجه سانتیگراد به فعالیت خود ادامه می‌دهد. برای نصب نیز استفاده از انواع بردهای الکترونیکی مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

خرید آنلاین در بای بست الکترونیک

آی سی درایور IX4424N را از سایت بای بست الکترونیک به صورت آنلاین خریداری کنید تا برای دستیابی به این قطعه به زمان زیادی نیاز نداشته باشید. همچنین مهم نیست که کجای ایران ساکن هستید؛ زیرا بای بست الکترونیک با روش‌های ارسال متنوع قطعه را به دستتان می‌رساند.

 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021