شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی ISL41334IRZ
آی سی ISL41334IRZ

آی سی ISL41334IRZ

5.0 (13) 0
  • شماره فنی قطعه:ISL41334IRZ
  • برند:China Market
  • دسته بندی:آی سی

شرح محصول آی سی اینترفیس مدل ISL41334IRZ

در دنیای الکترونیک آی سی‌ها نقش بسیار پر رنگی را بازی می‌کنند. این قطعات با اشغال کمترین فضای ممکن روی برد، امکانات بسیار ارزشمندی را با خود خود به همراه می‌آورند. همچنین یکی از مهم‌ترین آی سی‌هایی که در دستگاه‌های امروزی حضور دارد، آی سی اینترفیس یا ترنسیور است. این آی سی به توسعه دهندگان کمک می‌کند تا بسته‌های اطلاعاتی را روی بردهای الکترونیکی دریافت و ارسال کنند. اگر شما هم چنین هدفی در ذهن دارید، آی سی اینترفیس مدل ISL41334IRZ را از دست ندهید.
این محصول یک آی سی ایده‌آل برای توسعه دهندگانی است که قصد دارند در دو قسمت از دستگاه خود ارتباط برقرار کنند. شرکت سازنده نیز دقیقا چنین مشتریانی را هدف گرفته و تمامی قابلیت‌های لازم را روی محصول گنجانده است. متریال مرغوب به کار گرفته شده برای تولید آی سی نیز امتیازهای ارزشمندی مانند استاندارد RoHS را به این محصول اضافه می‌کند. ناگفته نماند که برای رسیدن به تمامی این ویژگی‌ها و مشخصات فنی مطلوب نیازی نیست که مبلغ زیادی بپردازید.

مزایا و مشخصات فنی آی سی اینترفیس مدل ISL41334IRZ

بدون شک طراحی عالی محصول یکی از بزرگترین مزایایی است که به دست می‌آورید. این آی سی به گونه‌ای طراحی شده که در کمترین فضای ممکن بیشترین امکانات را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. این آی سی یک چیپ الکترونیکی مربعی است که ضلعی با طول تنها 6 میلیمتر دارد. به همین دلیل برای تامین فضای لازم برای نصب قطعه روی برد چالش خاصی پیش رو ندارید. همچنین اگر محصول را به درستی نصب کنید، ارتفاع قطعه از سطح برد به یک میلیمتر هم نخواهد رسید. به همین دلیل قطعه کاملا مناسب برای افرادی است که می‌خواهند دستگاه الکترونیکی خود را با کمترین ابعاد ممکن توسعه دهند.
از آنجایی که آی سی اینترفیس مدل ISL41334IRZ در دسته قطعات الکترونیکی SMD قرار می‌گیرد، باید روی مدارهای چاپی لحیم کاری شود. به همین دلیل امکان نصب و راه اندازی قطعه روی بِرد بٌرد وجود ندارد. همچنین شرکت سازنده توصیه کرده که دمای قطعه و محیط کار آن باید کنترل شود؛ زیرا دمای بالا 150+ درجه و کمتر از 55- درجه سانتیگراد به آی سی آسیب می‌زند.

مشخصات محصول در ارسال و دریافت دیتا

توجه داشته باشید که محصول در دسته آی سی‌های ترنسیور دو کانال قرار می‌گیرد. به همین دلیل با این قطعه امکان ارسال و دریافت دیتا را در دو کانال کاملا مجزا دارید. همچنین توسعه دهنده با توجه به نیاز خود می‌تواند سرعت انتقال دیتا را روی 115، 460 و 650 کیلوبیت بر ثانیه یا حداکثر روی 20 مگابیت بر ثانیه تنظیم کند. البته برای رسیدن به این سرعت نرخ انتقال دیتا باید آی سی را به یک منبع تغذیه با ولتاژ 5 ولت وصل کنید.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

آی سی اینترفیس مدل ISL41334IRZ را می‌توانید تنها با چند کلیک و در کمترین زمان ممکن از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید. همچنین در هنگام ثبت سفارش امکان انتخاب روش ارسال یا پرداخت را طبق سلیقه خود دارید. 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021