شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول ماسفت IRF520
ماژول ماسفت IRF520

ماژول ماسفت IRF520

5.0 (8) 0

ماژول ماسفت IRF520

امروزه استفاده از میکروکنترلرها و بردهای آردوینو برای توسعه بردهای الکترونیکی رایج شده است. همچنین ماژول‌های بسیار زیادی هستند که به همراه این چیپ‌ها استفاده می‌شود تا طراحان بردهای الکترونیکی بتوانند امکانات مختلفی را به پروژه‌ی خود اضافه کنند. یکی از این ماژول‌ها ماسفت است که بیشتر توسط افراد حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر شما جزو همین افراد هستید و به این ماژول نیاز دارید، ماژول ماسفت IRF520 گزینه مناسبی برای خریدتان است.

این محصول با قرار گرفتن در کنار برد آردوینو یا میکروکنترلر می‌تواند پارامترهای مختلفی را اندازه‌گیری کند. با اینکه ماژول جزو قطعات حرفه‌ای است، اما کاربر مسیر سختی برای استفاده از آن ندارد. همچنین اگر فضای کمی در اختیار دارید، با خرید ماژول مافست دیگر درگیر مشکلات نصب نخواهید بود. سازنده تمام تلاش خود را کرده تا در کمترین ابعاد محصولش را طراحی کند. به همین دلیل ابعاد کلی ماژول تقریبا هم اندازه با یک فلش مموری است.

مزایا و مشخصات ماژول ماسفت IRF520

در نگاه اول به ماژول هیچ قطعه خاصی را روی آن نمی‌بینید و ممکن است تعجب کنید ماژول چگونه این کار مهم را انجام می‌دهد. دو جفت خروجی و ورودی P2 و سه پین جامپر 90 درجه تنها چیزی است که روی ماژول قرار دارد و کاربر باید به درستی آن‌ها استفاده کند. پین P2 به کاربر کمک می‌کند تا برای اتصال برد به ماژول یا میکروکنترلرهای مختلف مشکلی نداشته باشد. کافیست سیم مورد نظر را در پورت قرار دهید و به کمک یک پیچ گوشتی دو سوی ریز آن‌ها را در جای خود محکم کنید. به همین دلیل دیگر نیازی به لحیم‌ کاری‌های وقت‌گیر برای استفاده از ماژول وجود ندارد. سه پین جامپر نر که در طرف دیگر هستند نیز به کمک سیم کراس یا تبدیل سه سیمه به سادگی در دسترس هستند.

ماژول ماسفت IRF520 توانایی دارد تا ولتاژ‌های حداکثر 25 ولتی و جریان 5 آمپر را به دقت اندازه‌گیری کند. البته دقت کنید که در هنگام وارد کردن جریان بیش از 1 آمپر به ماژول باید از یک هیت سینک برای خنک کردن برد کمک بگیرید. سازنده نیز در دیتا شیت محصولش این نکته را ذکر کرده که برد ماژول توانایی کار در بازه دمایی منفی 55 تا مثبت 175 درجه سانتیگراد را دارد. به همین دلیل نیازی نیست که خیلی درگیر طراحی سیستم خنک کننده برای پروژه خود شوید.

قابلیت‌های ویژه محصول

سوئیج سریع و نرخ dV/dt متغیر از مزیت‌های بزرگ این محصول هستند که عملکرد کلی را بهبود می‌دهد. همچنین استاندارد RoHS نیز به کاربر این اطمینان خاطر را می‌دهد که از یک محصول الکترونیکی کاملا بهینه استفاده می‌کند.

خرید آنلاین و سریع ماژول

اگر قصد خرید ماژول ماسفت IRF520 را دارید، از بای بست الکترونیک کمک بگیرید. با انجام این کار دیگر نیازی نیست که به بازار مراجعه کنید و ساعت‌ها وقت خود را در ترافیک هدر دهید. از همین صفحه ماژول را سفارش دهید تا محصول در کمترین زمان درب منزل شما باشد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021