شماره تماس فروشگاه

021-44273798
فن 12 ولت 4*4*4.8 اینونتک IFD04048B12
فن 12 ولت 4*4*4.8 اینونتک IFD04048B12

فن 12 ولت 4*4*4.8 اینونتک IFD04048B12

5.0 (4) 0
  • شماره فنی قطعه:IFD04048B12
  • برند:INVENTEC
  • دسته بندی:فن DC
  • برچسب ها:فن 12 ولت

محصول فن دوبل اینونتک IFD04048B12

لوازم الکترونیکی مختلفی وجود دارند که باید توسط یک فن مناسب خنک شوند. سرورها جزو همین لوازم الکترونیکی هستند و بالا رفتن حرارت آن‌ها ممکن است خسارت‌های سنگینی به وجود بیاورد. اگر به دنبال خرید یک فن مناسب برای خنک کردن سرور خود هستید، فن دوبل اینونتک IFD04048B12 را از دست ندهید. این فن مخصوص دستگاه‌های سرور طراحی شده و با مشخصات خوب خود در خنک کردن سرورها به خوبی عمل می‌کند.

البته این محصول از برند اینونتک فقط مخصوص سرورها نیست و در مکان‌های مختلفی می‌توان خنک کردن قطعات را بر عهده بگیرد. اینونتک جزو برندهای ناشناخته بازار است که انتخاب را اندکی برای کاربران سخت‌تر می‌کند. باید بدانید که تولیدات این شرکت از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و شما را پشیمان نمی‌کند. به همین دلیل نیاز نیست که مبلغ زیادی بابت یک برند خاص پرداخت کنید و هزینه‌ی خنک کردن سرورهای خود را افزایش دهید.

مزایا و مشخصات فن دوبل اینونتک IFD04048B12

اگر بخواهید که درباره مزایا محصولات برند اینونتک اطلاعاتی کسب کنید، باید تمرکز خود را روی کیفیت ساخت قرار دهید. این محصول برند اینونتک از کیفیت مطلوبی برخوردار است که طول عمر بالای فن را برای شما تضمین می‌کند. بدنه اصلی فن از پلاستیک ساخته شده که جنس مرغوب آن با یک نگاه کوتاه کاملا قابل تشخیص است. در میان این بدنه پلاستیکی یک درزی وجود دارد که شاسی را به دو قسمت مساوری تقسیم می‌کنند. بدنه اصلی فن از این درز باز شده تا به ساده‌ترین شکل ممکن به پروانه فن داخلی دسترسی داشته باشید. با کمک این قابلیت تمیز کردن فن به کار راحتی تبدیل می‌شود و دیگر نیازی به دستگاه دمنده باد نیست.

در یک طرف قاب اصلی فن محافظی وجود دارد که از پروانه بالایی فن حفاظت می‌کند. شرکت اینونتک این محافظ را به شکل دمپر طراحی کرده تا مزایای محصولش را افزایش دهد. دمپرهای فن دوبل اینونتک IFD04048B12 به صورت دورانی طراحی شده تا هوای در محیط پخش کند. به همین دلیل فن همیشه در هوای خنک کار می‌کند و راندمان آن به بیشترین حد ممکن می‌رسد.

تامین برق مورد نیاز فن و ابعاد مناسب جهت نصب فن ساخته شده توسط برند اینونتک در دسته فن‌های کم مصرف بازار قرار می‌گیرد. برای تامین برق مورد نیاز فن به یک منبع تغذیه 12 ولتی نیاز دارید که جریان 1.9 آمپری داشته باشد. همچنین مانند سایر فن‌های دوبل موجود در بازار، محصول دو دسته سیم جداگانه دارد تا بتوان از یک پروانه فن استفاده کرد. سوکت‌های دسته سیم نیز به صورت 6 پین طراحی شده تا اتصال محصول به منبع تغذیه در کمترین زمان ممکن انجام شود. قالب شاسی فن استاندارد 4 در 4 سانتی متر است و برای نصب صحیح محصول به فضایی با عمق 48 میلی متر نیاز دارید.

خرید از سایت بای بست الکترونیک

در همین صفحه می‌توانید فن دوبل اینونتک IFD04048B12 را از بای بست الکترونیک خریداری کنید. بای بست الکترونیک نیز برای این محصول یک تخفیف در نظر گرفته تا لذت خرید شما افزایش پیدا کند. حالا مراحل خرید را به پایان برسانید تا این فن قدرتمند به درب منزلتان بیاید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021