شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی HST-2027DR-DIP20
آی سی HST-2027DR-DIP20

آی سی HST-2027DR-DIP20

5.0 (13) 0
  • شماره فنی قطعه:HST-2027DR-DIP20
  • برند:China Market
  • دسته بندی:آی سی

شرح محصول آی سی ترانسفورمر مدل HST-2027DR-DIP20

ماژول‌ها یا آی سی‌های ترانسفورمر بیشتر در دستگاه‌های ارتباط جمعی مانند سوئیچ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این آی سی به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد تا دستگاهشان را به سایر تجهیزات ارتباطی متصل کنند. اگر شما قصد انجام چنین کاری را دارید، می‌توانید از آی سی ترانسفورمر مدل HST-2027DR-DIP20 کمک بگیرید. این محصول یک آی سی ترنسفورمر است که می‌تواند امکان اتصال به شبکه‌های مختلف با بستر اترنت را فراهم کند.

محصول توسط شرکت گروپ-تک ( Group-Tek ) ساخته شده که اصالت چینی دارد. شاید تصور کنید که یک آی سی چینی نتواند به خوبی نیازهای شما را برآورده کند. اما با قاطعیت می‌توان گفت که محصول با درجه کیفی مطلوبی ساخته شده تا آی سی بتواند در سخت‌ترین شرایط ممکن نیز به کار خود ادامه دهد. البته در نهایت قیمت منصفانه‌ای روی محصول گذاشته شده تا توسعه با هر بودجه بتوانند از امتیازات ارزشمند این آی سی بهره‌مند شوند.

مزایا و مشخصات فنی آی سی ترانسفورمر مدل HST-2027DR-DIP20

به طور کلی محصول مزایای زیاد در بخش فنی و طراحی دارد. اول از همه باید بدانید که به طور کلی آی سی دارای بدنه با کیفیتی است که به راحتی در مکان‌های مختلف نصب خواهد شد. به عنوان مثال می‌توان آی سی را روی مدارهای PCB یا چاپی لحیم کاری کرد. همچنین پایه‌های به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا قابلیت نصب رو مدارهای پروتوتایپ یا بِرِد بٌرد را نیز داشته باشند.

از دیگر امتیازات مثبتی که محصول در اختیار مصرف کنندگان می‌گذارد، به تحمل بالای قطعه در مقابل تغییر دما محسوب می‌شود. شرکت گروپ-تک در دیتاشیت محصول اعلام کرده که آی سی در شرایط استاندارد باید در بازه دمایی 0 تا 70+ درجه سانتیگراد کار کند. البته قطعه به گونه‌ای طراحی شده تا بتواند حدود 1 دقیقه در دمای بیش از 250 درجه سانتیگراد نیز دوام بیاورد.

پارامترهای عملکردی محصول

آی سی ترانسفورمر مدل HST-2027DR-DIP20 با استاندارد IEEE 8.2.3 ساخته شده تا بتواند سازگاری کامل با اتصال اترنت را داشته باشد. همچنین این استاندارد به توسعه دهندگان کمک می‌کند بتوانند دستگاه‌های چند خروجی تکرار کننده و سوئیچ هاب ها را طراحی کنند. همچنین جریان کاری قطعه حدود 8 میلی آمپر است که مصرف پایین قطعه را نشان می‌دهد.

به طور کلی آی سی پس از نصب روی منبع تغذیه با فرکانس 100 کیلوهرتز شروع به کار می‌کند. ولتاژ ایزوله سازی قطعه نیز در شرایط استاندارد و دمای مناسب حدود 1 Vrms است. توسعه دهندگان نیز برای دسترسی به این پارامترها باید به استانداردها درج شده در دیتاشیت توجه کنند.

خرید با چند کلیک

آی سی ترانسفورمر مدل HST-2027DR-DIP20 را از سایت بای بست الکترونیک با چند کلیک خریداری کنید. سایت بای بست الکترونیک شرایطی را فراهم کرده تا تجربه منحصر به فردی از یک خرید آنلاین به دست بیاورد. با استفاده از فروشگاه بای بست الکترونیک روش تمامی مراحل خرید را با سلیقه خود پیش ببرید و بسته سفارشتان را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021