شماره تماس فروشگاه

021-44273798
فن 12 ولت 4*4*1 ای وی سی HSF4010
فن 12 ولت 4*4*1 ای وی سی HSF4010

فن 12 ولت 4*4*1 ای وی سی HSF4010

5.0 (5) 0

محصول فن ای وی سی مدل HSF4010

فن‌ها در دنیای الکترونیک کاربردهای بسیار زیادی دارند. یکی از مهمترین کاربردهای این قطعه خنک کننده، مخصوص پردازشگرهای کامپیوتر است. بدون شک با خراب شدن فن پردازشگر سیستم کامپیوتری شما با یک خطر بسیار جدی مواجه می‌شود. فن ای وی سی مدل HSF4010 با عملکرد بی‌نظیر خود می‌تواند دمای پردازنده شما را همیشه در مقدار ایده‌آل قرار دهد تا با مشکل خاصی مواجه نشوید.

شاید برند ای وی سی نام ناشناخته‌ای در بازار قطعات الکترونیکی باشد، اما فن ساخته شده توسط این برند یک محصول تمام عیار است. اگر بخواهید که یک فن پردازشگر عالی خریداری کنید، باید این محصول را در صدر لیست انتخاب‌های خود قرار دهید. با انجام این کار در هزینه‌های خود صرفه جویی قابل توجهی خواهید کرد؛ زیرا فن ساخته شده از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. همچنین قیمت پایین محصول باعث افت کیفیت آن نشده است.

مزایا و مشخصات فن ای وی سی مدل HSF4010

در نگاه اولیه به محصول یک ساختار ساده را می‌بینید که تمام اجزای آن به سادگی قابل تشخیص است. قسمت اصلی محصول، یعنی شاسی اصلی فن از پلاستیک ساخته شده و کیفیت نسبتا قابل قبولی دارد. همچنین شاسی فن با پیچ روی هیت سینک نصب شده تا در جای خود پایداری ایده‌آلی داشته باشد. مانند سایر هیت سینک‌های موجود در بازار، هیت سینک این محصول هم آلیاژ فلزی با ضریب انتقال گرمای مناسبی دارد. از کنار الکتروموتور فن نیز دو سیم قرمز و مشکی برای اتصال منبع تغذیه به بیرون آمده است.

مشخصات پروانه اصلی فن

شرکت ای وی سی برای تولید پروانه فن نیز از جنس پلاستیک استفاده کرده است. پروانه پلاستیکی فن 5 پره گوشه تیز دارد تا برش هوا به بهترین شکل ممکن انجام شود. از آنجایی که پروانه فن ای وی سی مدل HSF4010 وزن کمی دارد، محصول با کمترین مصرف برق ممکن به سرعت بالایی برسد. به همین دلیل فن با توجه به ابعاد و وزن خود قدرت خنک کننگی بالایی دارد و گرمای هیت سینک را دفع می‌کند.

ابعاد مناسب جهت نصب و تامین برق محصول

شاسی اصلی فن و هیت سینک در ابعاد استاندارد 4 در 4 سانتی متر طراحی شده است. پردازنده‌هایی که از چنین ابعادی پشتیبانی می‌کنند، محدودیت خاصی برای نصب محصول ندارند. ارتفاع فن هم حدود 1 سانتی متر است که فضای زیادی از شما نخواهد گرفت. البته توجه داشته باشید که برای افزایش راندمان محصول باید از خمیر سیلیکون مناسب استفاده کنید. تامین برق دستگاه نیز با یک منبع تغذیه 12 ولتی و با دو سیم روی فن انجام می‌شود.

خرید از بای بست الکترونیک

فن ای وی سی مدل HSF4010 یکی از محصولات بای بست الکترونیک است که می‌توانید همین الان خریداری کنید. با انجام این کار دیگر نیازی نیست که به بازار خاصی بروید و ساعت‌های درگیر ترافیک شوید. با بای بست الکترونیک این محصول با پای خودش به درب منزلتان می‌آید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021