شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول آمپلی فایر HMC431LP4
ماژول آمپلی فایر HMC431LP4

ماژول آمپلی فایر HMC431LP4

5.0 (10) 0

شرح محصول ماژول آمپلی فایر مدل HMC431LP4

به طور کلی ماژول‌های آمپلی فایر برای تقویت سیگنال‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. ماژول آمپلی فایر مدل HMC431LP4 نیز دقیقا با همین ویژگی ساخته شده و گزینه خوبی برای دستگاه‌های رادیویی محسوب می‌شود. البته به دلیل آنالوگ بودن ورودی و خروجی‌های آمپلی فایر، می‌توان ماژول را در سایر سیستم‌ها نیز مورد استفاده قرار داد.
به طور کلی شرکت سازنده تصمیم گرفته تا محصول را برای سیستم‌هایی مناسب کند که دو قطبی هستند. همچنین تمامی قابلیت‌های لازم روی ماژول گنجانده شده تا توسعه دهندگان به تمامی امکانات لازم دسترسی داشته باشند. ناگفته نماند که قطعه با توجه به قیمت ناچیز خود دارای قدرت مناسبی است.

مزایا و مشخصات فنی ماژول آمپلی فایر مدل HMC431LP4

ماژول مزایای اصلی خود را در بخش طراحی بیشتر نشان می‌دهد. شاید با شنیدن ماژول تصور کنید که با یک برد الکترونیکی نسبتا بزرگ طراف هستید. اما این قطعه به صورت چیپست طراحی شده و در کمترین فضای ممکن روی بردهای الکترونیکی قرار می‌گیرد. همچنین این چیپ تنها 16 میلیمتر مربع فضای روی برد را اشغال خواهد کرد.
از دیگر امتیازهایی که با خرید محصول به دست می‌آورید، عدم نیاز به دستگاه‌ها یا سایر قطعات جانبی است. با وجود چنین امتیاز بزرگی، هزینه و دشواری توسعه دستگاه به طور قابل توجهی کاهش خواهد یافت. به عنوان مثال دیگر نیازی به رسوناتور خارجی نیست و ماژول آمپلی فایر مدل HMC431LP4 وظیفه این قطعه را به تنهایی انجام می‌دهد.

شرایط کاری و راه اندازی ماژول

ماژول در حالت عادی و با شرایط استاندارد دارای توانایی افزایش قدرت 2+ دسیبل در بازه‌های فرکانسی منفی است. همچنین میزان خروجی بازگشتی از دست رفته حدود 6 دسیبل تعیین شده که با توجه به قیمت رقم مناسبی محسوب می‌شود. قطعه برای اینکه تواناهایی خود را در دسترس کاربر بگذارد؛ نیازی به منبع تغذیه قدرتمندی ندارد؛ زیرا با ولتاژ 3 ولت و جریان 27 میلی آمپری شروع به کار خواهد کرد.

خرید آنلاین انواع ماژول آمپلی فایر

ماژول آمپلی فایر مدل HMC431LP4 را از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید و در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید. همچنین می‌توانید  سایر ماژول‌های آمپلی فایر موجود را با بالاترین تنوع مشخصات فنی در سایت مشاهده نمایید. البته که سایر خدمات سایت سعی دارند تا به شما برای داشتن خرید آنلاینی بی‌عیب و نقص کمک کنند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود

قیمت بر اساس تعداد:

  • + 1 عدد
    2,882 تومان
2,882 تومان

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021