شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول مبدل وای فای به سریال HLK-RM04-E-B
ماژول مبدل وای فای به سریال HLK-RM04-E-B

ماژول مبدل وای فای به سریال HLK-RM04-E-B

5.0 (11) 0

شرح محصول ماژول مبدل وای‌فای به سریال HLK-RM04-E-B

ای محصول یک ماژول مبدل وای‌فای به سریال است که قیمت نسبتا مناسبی دارد. ماژول توسط شرکت های لینک شنژن (SHENZHEN HI-LINK) توسعه پیدا کرده است. ماژول مبدل وای‌فای به سریال HLK-RM04-E-B از پروتکل TCP\IP برای اتصال به شبکه وای‌فای استفاده می‌کند. همچنین این ماژول امکان برقراری ارتباط بین شبکه‌های اترنت، وای‌فای و پورت سریال را دارد.

با استفاده از این ماژول انتقال دیتا بین دستگاه‌های پورت سریال در شبکه اینترنت سریع‌تر انجام خواهد شد. در این ماژول از استاندارندهای گوناگونی برای اتصال بی سیم استفاده شده است. برخی از این استاندارد های به شرح زیر است:

  • IEEE 802.11
  • IEEE 802.11G
  • IEEE 802.11B

مزایا و مشخصات محصول مبدل وای‌فای به سریال HLK-RM04-E-B

در این محصول از امکانات بسیار خاصی بهر‌مند خواهید شد. برای استفاده از ان باید دانش فنی نسبتا مناسبی در زمینه بردهای الکترونیکی داشته باشید تا بتوانید از حداکثر قابلیت‌های ماژول استفاده کنید. همچنین این ماژول دارای آنتن داخلی است که روی برد قرار دارد. همچنین این ماژول امکان کار با انتن‌های اکسترنال را دارد تا بتوان برد وای‌فای را افزایش داد.

نرخ انتقال اطلاعات

این محصول با سرعت نسبتا بالای خود توانایی انتقال فایل‌های حجیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن را دارد.

حداکثر سرعت 11 مگابیت در ثانیه است که این ماژول را از رقبای خود چند پله بالاتر قرار می‌دهد.

حالت‌های کار مختلف در شبکه وای‌فای

حالت‌های مختلف کار به شما کمک می‌کند تا از ماژول استفاده‌های مختلفی داشته باشید. این ماژول در سه حالت مسیریاب( ROUTER ) ، نقطه دسترسی (AP)و کلاینت (کاربر) قابل استفاده است. این قابلیت در کارکرد کلی ماژول تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

امنیت شبکه وای‌فای ماژول

شرکت شنژن از شیوه‌های مختلف برای افزایش امنیت شبکه برای این ماژول استفاده کرده است. در این ماژول امکان استفاده از فیلتر مک آدرس برای تعیین دستگاه‌های مجاز دسترسی دارید. همچنین در این ماژول امکان کدگذاری 64، 128 و 152 بیتی WEP وجود دارد. برای افزایش امنیت ماژول می‌توان از مکانیزم‌های امنیتی زیر استفاده کنید.

  • WPA-PSK
  • WPA2-PSK
  • WPA/WPA2

مدیریت شبکه ماژول مبدل وای‌فای به سریال HLK-RM04-E-B

در این ماژول امکان مدیریت کامل بر روی شبکه وجود دارد. برای مثال می‌توان به طور دقیق ورود و خارج شدن فایل‌ها را کنترل کرد. همچنین می‌توان نرم افزار WEB را بروزرسانی کرد یا ارتقا داد. امکان مدیریت کنترل WEB از دیگر قابلیت‌های این ماژول وای‌فای است.

خرید ماژول مبدل وای‌فای به سریال HLK-RM04-E-B

اگر قصد خرید این محصول را دارید، می‌توانید ماژول را به سبد استعلام اضافه کنید. تیم سایت بای بست الکترونیک در کمترین زمان ممکن قیمت روز ماژول را به شما اعلام خواهد کرد. پس از استعلام می‌توانید محصول را سفارش داده و درب خانه خود تحویل بگیرید. با انجام این کار دیگر نیازی نیست که ساعت‌ها در بازار به دنبال این ماژول بگردید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021