• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی HC4051M

آی سی HC4051M

شماره فنی: HC4051M

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول آی سی مالتی پلکسر مدل HC4051M

بدون شک تمامی توسعه دهندگان دستگاه‌های الکترونیک با مالتی پلکسر آشنایی دارند. یک قطعه کاربردی که جزو انقلابی‌ترین اختراعات در این زمینه محسوب می‌شود. با استفاده از مالتی پلکسرها می‌توان عملکرد قسمت‌های مختلف در یک سیستم الکترونیکی را به صورت دستی کنترل کرد. اگر شما هم به چنین قابلیتی در توسعه دستگاه خود نیاز دارید، باید به فکر خرید یک آی سی مالتی پلکسر باشید. آی سی مالتی پلکسر مدل HC4051M محصولی است که تمامی نیازهای شما را پاسخ می‌دهد.

این محصول با یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های تولید چیپ‌های الکترونیکی ساخته شده است. طراحی با تکنولوژی گیت‌های سیلیکونی تاثیر مثبتی روی افزایش عملکرد و راندمان محصول می‌گذارد. البته استفاده از این تکنولوژی قیمت محصول تغییر چندانی نکرده و می‌تواند هنوز هم برای تمامی افراد مناسب باشد. اگر شما هم در پروژه خود با کمبود بودجه مواجه شده‌اید، برای خرید آی سی نیازی به پرداخت هزینه زیادی ندارید و می‌توان از قابلیت بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید.

مزایا و مشخصات آی سی مالتی پلکسر مدل HC4051M

مهم‌ترین مزایای این محصول از تکنولوژی ساخت تراشه سیلیکونی CMOS سر چشمه می‌گیرد. به لطف این تکنولوژی سرعت پاسخگویی آی سی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، به طوری که هیچ تاخیر قابل توجهی در این محصول نمی‌بینیم. همچنین این محصول از مقاومت داخلی بسیار ناچیزی برخوردار است. به دلیل این ویژگی با مقاومت‌های کم ظرفیت هم می‌توان سیستم خودکار روشن شدن آی سی را راه اندازی کرد. همچنین با نصب آی سی دیگر مشکلاتی مانند افت ولتاژ یا کاهش جریان ناگهانی در مالتی پلکسر رخ نخواهد داد

دقت داشته باشید که این آنالوگ از سیگنال‌های آنالوگ پشتیبانی می‌کند. به همین دلیل برای نصب در سیستم‌های دیجیتال نیاز به یک مبدل آنالوگ به دیجیتال دارید. در صورتی که نیاز باشد که آی سی مالتی پلکسر مدل HC4051M بین خروجی‌های مختلف سوئیچ کند، این کار در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد تا هیچ اختلالی را در عملکرد دستگاه خود مشاهده نکنید.

پارامترها الکتریکی و قابلیت‌های محافظتی محصول

نویزهای روی برد اتفاق بدی برای عملکرد درست دستگاه‌های الکترونیکی هستند. توسعه دهندگان دستگاه‌های الکترونیکی همیشه با این مشکل در پروژه‌های خود سر و کله می‌‌زنند. این تراشه به گونه‌ای تولید شده تا روی برد شما کمترین نویز ممکن ایجاد کند. همچنین نویزهای موجود روی آی سی به قدری کم هستند که هیچ تاثیری روی راندمان کلی دستگاه نخواهند داشت. آی سی دیودهای محافظتی را روی تمامی ورودی و خروجی‌ها دارد تا دیگر هیچ نگرانی بابت اختلال در دستگاه وجود نداشته باشد. برای راه اندازی هم باید از یک منبع تغذیه 2 تا 12 ولتی کمک بگیرید.

خرید آنلاین با چند کلیک

سایت بای بست الکترونیک شرایطی را فراهم کرده تا با کمترین زحمت ممکن آی سی مالتی پلکسر مدل HC4051M را خریداری کنید. برای شروع مراحل ثبت سفارش از همین صفحه شروع کنید و به پایان برسانید. با انجام این کار آی سی در کمترین زمان ممکن به درب منزلتان ارسال خواهد شد.

نظرتان را برای آی سی HC4051M بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی HC4051M