شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول فاصله سنج GH-719 MICROWAVE
ماژول فاصله سنج GH-719 MICROWAVE

ماژول فاصله سنج GH-719 MICROWAVE

5.0 (5) 0

شرح محصول ماژول فاصله سنج GH-719 MICROWAVE

این ماژول می‌تواند به کمک امواج مایکرو حرکت و فاصله اجسام را به خوبی تشخیص دهد. اگر به همچین قابلیتی در پروژه خود نیاز دارید، ماژول فاصله سنج GH-719 MICROWAVE گزینه بسیار خوبی برای شما خواهد بود. سازدنده ماژول سعی کرده تا هر آنچه از یک سنسور مایکروویو انتظار می‌رود را در محصول خود قرار دهد. همچنین اگر در حال توسعه پروژه با بردهای آردوینو هستید، می‌توانید از این سنسور برای سنجش فاصله کمک بگیرید.

برای خرید این محصول نیاز نیست تا نگران قیمت باشید؛ زیرا این محصول با کمترین قیمت ممکن بیشترین امکانات را در اخیاز شما قرار می‌دهد. سنسور در این ماژول دقت خوبی داشته و می‌تواند حرکت اجسام را به خوبی تشخیص دهد. توجه داشته باشید که برای استفاده از ماژول باید از میکروکنترلرهای موجود در بازار الکترونیک کمک بگیرید. ماژول توانایی کار با بیشتر میکروکنترلرهای محبوب را دارد و به سادگی با آن‌ها منطبق می‌شود.

مشخصات و کاربردهای ماژول فاصله سنج GH-719 MICROWAVE

اگر در پروژه خود به سنجش فاصله نیاز دارید، باید از یک سنسور فاصله سنج دقیق استفاده کنید. این سنسور مایکروویو می‌تواند نیاز شما را به خوبی برآورده کند. به طور مثال با استفاده از این ماژول می‌توان انواع مختلفی از ربات‌ها را طراحی کنید. ربات‌ها مسیریاب معمولا از سنسورهای بسیار زیادی برای تشخیص مسیر و حرکت خود استفاده می‌کنند. با اتصال ماژول به ربات‌های مسیریاب خواهید دید که دقت کار به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند.

البته کاربردهای محصول فقط به ساخت ربات‌های مسیریاب محدود نمی‌شود. به طور مثال بسیاری از افراد در حال توسعه خانه‌ها هوشمند هستند. این محصول می‌تواند به شما کمک کند که یک سیستم روشنایی هوشمند طراحی کنید که با ورود افراد به هر بخش خانه چراغ‌ها را روشن کند. از آنجایی که دامنه دید سنسور بالا است، محدودیتی برای استفاده وجود نخواهد داشت.

ماژول از دو برد مختلف تشکیل شده که روی هم قرار گرفته‌اند و قطعات آن بین دو برد قرار دارند. برای اتصال به پین‌های آنالوگ ماژول نیاز به لحیم کاری ندارید؛ زیرا پین‌های جامپر نر به کمک سیم کراس مادگی می‌توانند به هر بردی متصل شوند.

ولتاژ کاری ماژول

برای اتصال ماژول به منبع تغذیه خود هیچ محدودیتی نخواهید داشت. ماژول توانایی کار با منبع‌های تغذیه 6 تا 20 ولتی را دارد و می‌تواند به خوبی با آن‌ها هماهنگ شود. همچنین جریان کاری ماژول 6 میلی آمپر است و با فرکانس مرکزی 10 گیگاهرتز کار می‌کند.

دقت سنسور

سنسور مایکروویو در این ماژول می‌تواند اجسام را از فاصله 30 سانتی متری تا 10 متر را به خوبی تشخیص دهد. الگوی آنتن سه دسیبلی روی ماژول کمک کرده تا برد آن افزایش پیدا کند و به زاویه دید 40 درجه‌ای دسترسی داشته باشیم.

خرید ماژول فاصله سنج مایکروویو

اگر قصد خرید ماژول فاصله سنج GH-719 MICROWAVE را دارید، می‌توانید از بای بست الکترونیک کمک بگیرید. با ثبت سفارش محصول در سایت می‌توانید ماcول را در هر مکانی که دوست دارید دریافت کنید. همکاران ما در قسمت تامین قطعات آماده هستند تا در صورت ناموجود بودن محصول، ماژول را برای شما موجود کنند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021