شماره تماس فروشگاه

021-44292020
فن 6 ولت 12*12 نونویز G1225S06B2
فن 6 ولت 12*12 نونویز G1225S06B2

فن 6 ولت 12*12 نونویز G1225S06B2

5.0 (4) 0
  • شماره فنی قطعه:G1225S06B2
  • برند:NONOISE
  • دسته بندی:فن DC

فروش محصول فن نونویز مدل G1225S06B2

فن‌های مربعی به چند دلیل توانسته‌اند محبوبیت زیادی بین فعالان حوزه الکترونیک پیدا کنند. این مدل از فن‌ها به دلیل ساختار ساده‌ای که دارند به راحتی در هر کیس یا قابی قرار می‌گیرند. به همین توسعه دهندگان دیگر نیازی نیست برای طراحی سیستم خنک کننده و نصب وقت زیادی بگذارند. همچنین فن‌های مربعی با توجه به ابعاد خود دارای راندمان خنک کنندگی مطلوبی هستند. فن نونویز مدل G1225S06B2 یکی از فن‌های مربعی خوش ساخت بازار است که می‌توانید خریداری کنید.

این روزها دیگر کسی را نمی‌توان یافت برند نونویز را در بازار فن‌های الکترونیکی نشناسد. یک برند چینی مشهور که مهارت زیادی در تولید انواع فن مربعی با ابعاد گوناگون تولید می‌کند. نونویز این محصول را با ابعاد نسبتا بزرگی تولید کرده تا توانایی کنترل حرارت قطعات شما را داشته باشد. همچنین محصول از قابلیت‌های زیادی برخوردار است که همگی برای بهبود عملکرد فن مفید هستند.

مزایا و مشخصات فن نونویز مدل G1225S06B2

کیفیت ساخت بالا ویژگی مشترک بین تمامی محصولات نونویز است. به همین دلیل بعد از باز کردن بسته بندی محصول فنی را می‌بینید که کیفیت ساختی به مراتب بیشتر از سایر محصولات موجود در بازار دارد. پلاستیک برای قالب‌گیری بدنه استفاده شده و ماده دیگری در سایر قسمت‌های فن نمی‌بینید. پلاستیک بدنه با کیفیت به نظر می‌رسد و با ضربات مختلف آسیب نخواهد دید. شاسی هم با استانداردهای فن‌های داخلی طراحی کرده‌اند تا برای نصب در فضای داخلی دستگاه‌های الکترونیکی مشکلی نداشته باشد.

چهار پایه پلاستیکی برای نگهداری الکتروموتور طراحی شده و بسیار باریک به نظر می‌رسند. این پایه‌های پلاستیکی علاوه بر نگهداری الکتروموتور، پروانه را نیز از یک خطر جدی بزرگ دور نگاه می‌دارند. سیم‌های الکتروموتور فن با یکی از پایه‌های موتور مهار شده تا دیگر لای پره‌های پروانه گیر نکنند. الکتروموتور فن نونویز مدل G1225S06B2 هم با تکنولوژی براشلس ( Brushless ) ساخته‌اند که به تنهایی یک مزیت بزرگ را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. این نوع موتور با کمترین اصطکاک ممکن کار می‌کند که در کاهش صدا نقش موثری دارد

مشخصات پروانه اصلی فن

فن مربعی نونویز یک پروانه پلاستیکی 7 پره دارد. پروانه اصلی محصول به گونه‌ای تولید شده تا با هر بار گردش هوا را به خوبی انتقال دهد. همچنین پره‌ها طراحی پهن موربی دارند تا انتقال هوا بهتر انجام شود. به دلیل پلاستیکی بودن پروانه هم وزن این قطعه به کمترین میزان ممکن رسیده است.

منبع تغذیه و فضای نصب مناسب محصول

جهت راه اندازی فن به یک منبع تغذیه 6 ولتی نیاز دارید که جریان 70 میلی آمپری را در اختیار سه سیم الکتروموتور قرار دهد. البته باید منبع تغذیه با برق DC برای استفاده از فن انتخاب کنید. شاسی اصلی هم در سایز استاندارد 12*12*2.5 سانتی متر تولید کرده‌اند تا با دستگاه‌ها مختلف سازگاری داشته باشد

خرید آنلاین فن نونویز

فن نونویز مدل G1225S06B2 را از بای بست الکترونیک خریداری کنید تا دیگر مشکلی برای رسیدن به این محصول نداشته باشید. همچنین می‌توانید از روش‌های مختلف برای پرداخت استفاده کنید تا خریدتان با مشکلی مواجه نشود.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021