شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول حسگر اثر انگشت FPM10A
ماژول حسگر اثر انگشت FPM10A

ماژول حسگر اثر انگشت FPM10A

5.0 (5) 0

شرح محصول ماژول حسگر اثر انگشت FPM10A

با استفاده از این ماژول می‌توانید پارامترهای بیومتریک را به پروژه آردوینو خود بیاورید. استفاده از اثر انگشت برای ساخت پروژه‌های امنیتی یک گزینه بسیار مناسب است. اثر انگشت در هر انسان کاملا منحصر به فرد است و در کل دنیا هیچ دو نفری با یک اثر انگشت وجود ندارد. با خرید ماژول حسگر اثر انگشت FPM10A می‌توانید از یک پارامتر کاملا یونیک در کل دنیا استفاده کنید.

این حسگر با سنسور نوری خود توانایی تشخیص اثر انگشت انسان را دارد. ماژول از نسل جدید چیپ DSP استفاده می‌کند تا سرعت کار دستگاه در مقایسه با ماژول‌های قدیمی‌تر بیشتر شود. به همین دلیل است که این محصول به یک ماژول پر طرفدار در بین فعالان حوزه توسعه سیستم‌های امنیتی شده است. با استفاده از این چیپ الگوریتم تشخیص اثر انگشت و ذخیره سازی تصویر در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

مزایا و مشخصات ماژول حسگر اثر انگشت FPM10A

کاربرد این محصول فقط به ساخت سیستم‌های امنیتی محدود نمی‌شود. اگر قصد ساخت یک دستگاه حضور و غیاب با آردوینو را دارید، می‌توانید از این ماژول برای تشخیص اثر انگشت استفاده کنید. همچنین با این ماژول می‌توانید انواع گاوصندوق و قفل‌های الکترونیکی را بسازید. ماژول با ابعاد کوچک خود توانایی نصب در مکان‌های بسیار کوچک را دارد. تشخیص اثر انگشت در این ماژول عین آب خوردن انجام می‌شود.

سنسور

سنسور اوپتیکال یا همان نوری وظیفه تشخیص و اسکن اثر انشگت افراد را دارد. در ماژول از یک LED قرمز رنگ به عنوان لنز سنسور استفاده شده است. همچنین در این ماژول امکان مشاهده تصویر اثر انگشت را در سیستم عامل ویندوز دارید. برای انجام این کار کافیست از نرم افزار ویندوزی SFGDemo استفاده کنید. سنسور ماژول تصویر اثر انگشت را فقط در یک ثانیه اسکن و به صورت 1:1 یا 1:N ذخیره می‌کند. همچنین عملیات جست و جو حداکثر 1 ثانیه زمان خواهد برد.

ولتاژ

ماژول برای شروع کار خود به یک منبع تغذیه 3.6 تا 6 ولتی نیاز دارد. توصیه می‌شود که از منبع تغذیه 5 ولتی برای کار دستگاه استفاده کنید. همچنین ولتاژ بر روی برد ماژول حدود 3.3 ولت است که از این نظر شباهت زیادی به سایر ماژول‌های اثر انگشت دارد.

امنیت و اتصال به کامپیوتر

ماژول حسگر اثر انگشت FPM10A از 5 سطح امنیتی مختلف استفاده می‌کند. سطوح امنیتی از 1 تا 5 طبقه‌بندی می‌شود. هر چقدر سطح امنیتی بیشتر باشد، ماژول با دقت بیشتری اثر انگشت را با تصاویر ذخیره شده در ماژول مطابقت می‌دهد. توجه داشته باشید که این ماژول امکان ذخیره حداکثر 300 تصویر را دارد. برای اتصال ماژول به کامپیوتر باید از پورت سریال UART استفاده کنید. همچنین ماژول امکان اتصال با پورت USB نسخه 2 و 1.1 را دارد.

خرید ماژول حسگراثرانگشت FPM10A در کمترین زمان

در صورتی که قطعات الکترونیکی مورد نیاز خود را در فروشگاه ما و سایر فروشگاه‌ها پیدا نکردید، می‌توانید با ورود به قسمت ثبت سفارش واردات وب‌سایت، کار تأمین قطعات مورد نیاز از بازارهای داخل و یا خارج از کشور را به ما بسپارید. برای انجام این کار پس از استعلام قیمت و انجام توافق با کارشناسان مجرب بای بست الکترونیک، سایر مراحل تأمین و یا واردات محصول را به ما بسپارید و در تاریخ مقرر شده محصولات مورد نیازتان را دریافت کنید

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021