شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول فرستنده رادیو FM
ماژول فرستنده رادیو FM

ماژول فرستنده رادیو FM

5.0 (6) 0

ماژول فرستنده رادیو FM

آیا تا کنون درباره این موضوع فکر کرده‌اید که یک ایستگاه رادیویی برای پخش موسیقی دلخواهتان درست کنید؟ شاید در نگاه اول انجام چنین کاری اندکی سخت و مشکل به نظر برسد، ولی به کمک ماژول فرستنده رادیو FM تمامی مشکلات حل می‌شود. این محصول از سایت بای بست الکترونیک یک ماژول الکترونیکی بوده که امواج رادیو FM را در اختیار شما قرار می‌دهد. پس اگر در پروژه خود به امواج رادیویی نیاز دارید، این محصول گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

این محصول می‌تواند صدای شما یا هر فایل صوتی دیگری را به امواج رادیویی تبدیل کند. سازنده ماژول نیز تمام تلاش خود را کرده تا کاربر به ساده‌ترین شکل ممکن از محصولش استفاده کند. شاید تصور کنید که یک ماژول با این قابلیت جذاب و پیچیده قطعا قیمت بالا و ابعاد بزرگی دارد. اما این ماژول ابعادی کوچکتر از یک فلش مموری معمولی را دارد و با پرداخت مبلغ اندکی می‌توانید آن را خریداری کنید.

مزایا و مشخصات ماژول فرستنده رادیو FM

هر آنچه که شما از یک ماژول فرستنده رادیو نیاز دارید، روی برد ماژول به صورت پیش‌فرض نصب شده است. به همین دلیل برای استفاده بیشتر از محصول نیازی به خرید قطعات جانبی مختلف ندارید. به طور کلی ماژول قابلیت اتصال به بردهای آردوینو و میکروکنترلرهای مختلف را دارد. همچنین اگر یک سپر سنسور بردهای آردوینو را در اختیار داشته باشید، می‌توانید از ماژول به صورت اتصال و شروع به کار ( Plug and Play ) استفاده کنید.

یکی دیگر از مزایای محصول می‌توان میکروفون داخلی را نام برد. به کمک این میکروفون داخلی صدای شما به طور مستقیم به امواج رادیو FM تبدیل می‌شود. البته سازنده ماژول یک سوکت کواکسیال 3.5 میلیمتری روی برد نصب کرده تا به کمک یک کابل AUX نر انواع دستگاه پخش را به ماژول متصل کنید. با کمک این قابلیت می‌توان یک دستگاه FM PLAYER ساده ساخت تا بتوانید فایل موسیقی روی تلفن همراه خود را در انواع دستگاه رادیو پخش کنید.

از دیگر مزایای ماژول فرستنده رادیو FM این است که به راحتی می‌توانید از ورودی و خروجی‌های برد استفاده کنید. سازنده به همراه محصول خود 4 پین جامپر نر 90 درجه قرار داده تا برای دسترسی به پین‌ها نیازی به لحیم کاری وجود نداشته باشد. همچنین به کمک کابل مخصوص I2C/COM می‌توانید به ساده‌ترین شکل ممکن ماژول را به سپرهای سنسور آردوینو متصل کنید.

آنتن و ولتاژ کاری ماژول

برای اتصال آنتن به برد اصلی می‌توان از انواع سیم‌های فلزی حداکثر 75 سانتی متری کمک گرفت. همچنین تامین برق نیز کار چندان مشکلی نخواهد بود؛ زیرا یک منبع تغذیه 3.3 تا 5 ولتی ساده می‌تواند برق مورد نیاز ماژول را تامین کند.

خرید از بای بست الکترونیک

اگر می‌خواهید که این ماژول فرستنده رادیو FM را به صورت کاملا آنلاین خریداری کنید، از این صفحه سایت بای بست الکترونیک خارج نشوید. کافیست سفارش خود را در همین صفحه ثبت کرده تا ماژول در کوتاه‌ترین زمان جلوی درب منزل شما باشد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021