شماره تماس فروشگاه

021-44292020
فن 12ولت 5*5 نونویز F5010L12B
فن 12ولت 5*5 نونویز F5010L12B

فن 12ولت 5*5 نونویز F5010L12B

5.0 (12) 0
  • شماره فنی قطعه:F5010L12B
  • برند:NONOISE
  • دسته بندی:فن DC
  • برچسب ها:فن 12 ولت

فروش فن نونویز مدل F5010L12B

هنگام مراجعه به بازار برای خرید فن، با انبوهی از محصولات مختلف مواجه می‌شوید. تنوع بالای قطعات الکترونیکی به خصوص فن خرید را اندکی برای مشتریان سخت خواهد کرد. عده بسیاری هم به دلیل انتخاب فن‌های بی‌کیفیت ناشناس در انتهای خرید خود راضی نخواهند بود. از طرفی فن‌ها متفرقه نمی‌توانند که نیازهای مشتریان را برطرف کنند. اگر شما هم قصد خرید فن برای ساخت سیستم خنک کننده را دارید، فن نونویز مدل F5010L12B انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

نونویز یکی از شرکت‌هایی است که محصولاتش در بازار ایران شناخته شده هستند. یک برند چینی که انواع فن مربعی، دوبل و گرد را با نهایت کیفیت ممکن تولید می‌کند. همچنین محصول دارای ابعاد بسیار کوچکی است تا یک نیاز مهم توسعه دهندگان را پاسخ دهد. افرادی که در پروژه خود با کمبود فضا دست و پنجه نرم می‌کنند، برای نصب این فن کنار سایر قطعات نیازی نیست که فضای زیادی در نظر بگیرند.

مزایا و مشخصات فن نونویز مدل F5010L12B

با اولین نگاه به بدنه اصلی فن مربعی نونویز متوجه طراحی جالب آن می‌شود. شاسی اصلی محصول در ابتدا گرد به نظر می‌رسد، اما در واقع بدنه استانداردی مشابه فن‌های مربعی دارد. شرکت نونویز با این طراحی توانسته مقاومت بدنه اصلی فن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. همچنین فن مربعی نونویز مخصوص استفاده در داخل کیس ساخته شده و نباید آن را در فضای باز قرار دهید. به همین دلیل نیازی به وجود محافظ برای پروانه اصلی وجود نخواهد داشت. البته نونویز در طراحی سایر قسمت‌های فن هم هوشمندانه عمل کرده تا مشتری به مزایای بیشتری برسد.

شاید تصور کنید که به دلیل عدم وجود محافظ روی پروانه اصلی، سیم‌ها به راحتی وارد محدوده پروانه خواهند شد. نونویز جهت جلوگیری این مشکل دو سیم فن نونویز مدل F5010L12B را با یکی از پایه‌های الکتروموتور محکم کرده است. به خاطر این طراحی سیم‌های الکتروموتور موتور دیگر هیچ خطری برای عملکرد محصول نخواهند داشت.

مشخصات پروانه اصلی فن

فن مربعی و خوش ساخت نونویز پروانه کاملا پلاستیکی با طراحی جذاب دارد. هر پره به صورت کمانی و موربی ساده شده تا هوای گرم را بهتر از داخل کیس خارج نماید. همچنین سرعت فن در هنگام کار به 600 دور در دقیقه می‌رسد که برای یک فن با چنین قیمتی یک رقم معقول است.

تامین برق و سایز شاسی اصلی محصول

جهت راه اندازی فن به یک منبع تغذیه DC مناسب دارید. منبع تغذیه 12 ولتی با جریان 60 میلی آمپر کاملا انرژی الکتریکی مورد نیاز الکتروموتور را فراهم خواهد کرد. برای نصب محصول هم به فضای زیادی نیاز نخواهید داشت؛ زیرا ابعاد شاسی اصلی تنها 5*5*1 سانتی متر است.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

بای بست الکترونیک شرایط را فراهم کرده تا با کمترین زحمت ممکن فن نونویز مدل F5010L12B به دستتان برسد. کافیست از همین صفحه محصول را در سبد خرید خود قرار دهید تا مراحل ثبت سفارش شروع شود. حال اندکی صبر داشته باشید تا محصول در کمترین زمان برای شما ارسال گردد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021