شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ESP8266 Wemos D1
ESP8266 Wemos D1

ESP8266 Wemos D1

5.0 (8) 0
  • شماره فنی قطعه:ESP8266-D1
  • دسته بندی:ESP8266

مشخصات فنی

  • Weight 25 g
  • (Min) Operating Supply Voltage 3.3 V
  • Clock Speed 80/160 MHz
  • Digital I/O Pins 11
  • Flash 4 Mbyte
  • Microcontroller ESP-8266EX
  • Analog Input Pins 1

محصول ماژول وای‌فای ESP8266 Wemos D1

ماژول وای‌فای ESP8266 Wemos D1 بر اساس برد esp8266 12e ساخته شده است. این ماژول می‌تواند گزینه خوبی برای توسعه پروژه‌های اینترنت اشیا باشد. برای استفاده از این ماژول کنار سایر بردهای الکترونیکی مشکل خاصی نخواهید داشت؛ زیرا برد از پین‌های کافی برخوردار است و از اتصالات مختلف پشتیبانی می‌کند. wemos d1 از لحاظ عملکرد شباعت بسیار زیادی با nodemcu دارد و ساختاری کاملا مشابه با آن دارد.

با استفاده از این ماژول می‌توان یک سیستم کنترل بی سیم برای چراغ راهنمایی کنترل ترافیک طراحی کرد. همچنین کاربردهای این محصول به چراغ راهنمایی محدود نشده و می‌توان در پروژه‌های بسیاری از آن استفاده کرد. اگر قصد توسعه پروژه‌های اینترنت اشیا با آردوینو را دارید، خرید این محصول می‌تواند به شما برای دسترسی آسان به شبکه وای‌فای را ساده‌تر کند.

مزایا و مشخصات ماژول وای‌فای ESP8266 Wemos D1

در ماژول وای‌فای Wemos D1 به امکانات بسیار زیادی دسترسی دارید. اگر دانش اندکی در زمینه طراحی بردهای الکتریکی داشته باشید، می‌توانید از کلیه قابلیت‌های این محصول استفاده کنید. طبیعی است که استفاده از فناوری وای‌فای می‌تواند مزایای خاصی را به پروژه شما اضافه کند.

میکروکنترلر و میکروپروسسور

در این محصول از میکروکنترلر ESP8266EX استفاده شده است. اگر قصد طراحی بردهای خود با آردوینو را دارید، این محصول انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. میکروکنترلر سازگاری کامل با بردهای آردوینو را دارد و به خوبی با آن‌ها منطبق می‌شود. همچنین میکروپروسسور در ماژول به صورت پیشفرض نصب شده است. این پردازنده کوچک سرعت کلاک 80 تا 160 مگاهرتز را ارائه می‌کند و به ماژول کمک می‌کند تا دستورات را در زمان کوتاه‌تری اجرا کند.

پین‌ها و پورت‌ها

در ماژول وای‌فای ESP8266 Wemos D1 به 11 پین دیجیتال دسترسی دارید. این پین‌ها به صورت جامپر طراحی شده‌اند و قابلیت اتصال یک سیم در هر پین را دارند. به همین دلیل نصب و استفاده از ماژول به سادگی انجام خواهد شد و محدودیتی برای اتصال قطعات مختلف به آن وجود ندارد. ماژول D1 از یک پورت MICRO-USB برخوردار است و می‌توانید برای تامین برق برد از این پورت استفاده کنید.

ولتاژ کاری و ریست شدن دستگاه

بر روی برد یک میکروسوئیچ نصب شده است تا ریست شدن دستگاه به سادگی انجام شود. همچنین می‌توان از این کلید برای انجام دستورات مختلف استفاده کرد. این ماژول در محدوده ولتاژ 3 تا 3.6 ولت کار می‌کند و 3.3 ولت بهترین ولتاژ ممکن برای کار ماژول است. ماژول وای‌فای ESP8266 Wemos D1 یک آنتن داخلی دارد که به صورت PCB روی مدار چاپ شده است.

خرید ماژول ESP8266 Wemos D1

در صورتی که قطعات الکترونیکی مورد نیاز خود را در فروشگاه ما و سایر فروشگاه‌ها پیدا نکردید، می‌توانید با ورود به قسمت ثبت سفارش واردات وب‌سایت، کار تأمین قطعات مورد نیاز از بازارهای داخل و یا خارج از کشور را به ما بسپارید. برای انجام این کار پس از استعلام قیمت و انجام توافق با کارشناسان مجرب بای بست الکترونیک، سایر مراحل تأمین و یا واردات محصول را به ما بسپارید و در تاریخ مقرر شده محصولات مورد نیازتان را دریافت کنید

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021