• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

ماژول وای فای ESP8266 Wemos D1 mini

ماژول وای فای ESP8266 Wemos D1 mini

شماره فنی: ESP8266-D1MINI

ناموجود

+
-
بدون قیمت

محصول ماژول وای‌فای ESP8266 Wemos D1 mini

اینترنت اشیا از آخرین تکنولوژی‌های است که سعی دارد زندگی انسان‌ها را کاملا هوشمند کند. اتصال اشیای مختلف به شبکه وای‌فای و اینترنت، قابلیت‌های بسیار زیادی را به وسایل روزمره انسان‌ها اضافه می‌کند. ماژول وای‌فای ESP8266 Wemos D1 mini کمک می‌کند تا توسعه پروژه‌های اینترنت اشیا ساده‌تر از قبل انجام شود.

اگر از فعالان این حوزه تکنولوژی هستید و قصد هوشمندسازی اشیا کوچک را دارید، WEMOS D1 MINI یک انتخاب بسیار مناسب برای شما خواهد بود. این ماژول ابعاد بسیار کوچک و فقط 9 گرم وزن دارد. همچنین تعداد بالای پین‌ها روی ماژول به شما کمک می‌کند تا هیچ محدودیت خاصی برای اتصال دستگاه نداشته باشید. همچنین در این ماژول به وای‌فای 2.4 گیگاهرتزی دستری دارید تا بتوانید ماژول را به شبکه‌های مختلف وای‌فای متصل کنید.

مزایا و کاربردهای ماژول وای‌فای ESP8266 Wemos D1 mini

ابعاد کوچک این محصول امکان اتصال ماژول را در فضاهای بسیار کوچک فراهم کرده است. با انتخاب این ماژول به بیشترین قابلیت‌های یک ماژول وای‌فای دسترسی خواهید داشت. در این ماژول یک پورت میکرو به صورت پیشفرض برای تامین برق نصب شده است و باید با لحیم‌کاری از پین‌های دیگر برد استفاده کنید.

اتصال ماژول به بردهای آردوینو

یکی از قابلیت‌های ماژول وای‌فای WEMOS این است که به راحتی با بردهای آردوینو منطبق می‌شود. همچنین برای برنامه‌ریزی ماژول می‌توان از پلتفرم ARDUINO IDE استفاده کرد. این ماژول قابلیت برنامه‌ریزی با دستورات AURDUINO را دارد. این قابلیت کمک می‌کند تا پروژه‌های بزرگ مثل هوشمندسازی خانه‌ها ساده‌تر و در زمان کمتری انجام شود.

امنیت ماژول وای‌فای

امنیت شبکه در این ماژول با استفاده از مودهای امنیتی بسیاری تامین شده است. برای افزایش امنیت شبکه وای‌فای می‌توان از مود WPA استفاده کرد. همچنین WPA2 در این ماژول قابل دسترسی است که ضریب امنیت بیشتری نسبت به WPA دارد.

حافظه فلش و سرعت کلاک

در ماژول وای‌فای ESP8266 WEMOS D1 MINI یک میکروپرسسور پیشفرص نصب شده است که سرعتی بین 80 تا 160 مگاهرتز به کاربر ارائه می‌کنند. حافظه فلش 4 مگابایتی در برد به پردازنده مرکزی کمک می‌کند تا پردازش‌ها را سریع‌تر انجام دهد.

ولتاژ کاری و انتن داخلی

برای تامین برق دستگاه باید یک منبع تغذیه 3.3 ولتی تهیه کنید. همچنین جریان ورودی نباید بیشتر از 500 میلی آمپر در پورت MICRO-USB دستگاه باشد. در این ماژول یک آنتن داخلی با استفاده از مدار چاپی PCB نصب شده است که برد اتصال را افزایش می‌دهد.

خرید ماژول وای‌فای ESP8266 WEMOS D1 MINI

در صورتی که قطعات الکترونیکی مورد نیاز خود را در فروشگاه ما و سایر فروشگاه‌ها پیدا نکردید، می‌توانید با ورود به قسمت ثبت سفارش واردات وب‌سایت، کار تأمین قطعات مورد نیاز از بازارهای داخل و یا خارج از کشور را به ما بسپارید. برای انجام این کار پس از استعلام قیمت و انجام توافق با کارشناسان مجرب بای بست الکترونیک، سایر مراحل تأمین و یا واردات محصول را به ما بسپارید و در تاریخ مقرر شده محصولات مورد نیازتان را دریافت کنید

نظرتان را برای ماژول وای فای ESP8266 Wemos D1 mini بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه ماژول وای فای ESP8266 Wemos D1 mini