شماره تماس فروشگاه

021-44292020
فن 12 ولت 3*3 اور کول EC3010LL12CA
فن 12 ولت 3*3 اور کول EC3010LL12CA

فن 12 ولت 3*3 اور کول EC3010LL12CA

5.0 (11) 0

فروش فن اور کول مدل EC3010LL12CA

افزایش حرارت مشکلی است که با یک سیستم خنک کننده به راحتی برطرف می‌شود. فن‌های مربعی بهترین انتخابی هستند که می‌توانید برای ساخت سیستم خنک کننده داشته باشید. این مدل از فن‌ها با ساختار ساده‌ای که دارند به راحتی در هر دستگاهی قرار می‌گیرند. اگر در پروژه خود کمبود فضا هم دارید، نیازی نیست که نگران باشید؛ زیرا فن‌ها مربعی مینی در دسترستان خواهد بود. فن اور کول مدل EC3010LL12CA با این ویژگی‌ها ساخته شده تا تمامی نیازها را پاسخ دهد.

اور کول یکی از برندهایی محسوب می‌شود که در بازار ایران شهرت چندان زیادی ندارد. به همین دلیل بسیاری از توسعه دهندگان کشور از مزایای بی‌نظیر آن بی‌بهره می‌مانند. در این محصول به قابلیت‌های زیادی دست پیدا می‌کنید که حتی در گران‌ترین محصولات برندهای مشهور ندارد. با خرید فن اور کول بدون اینکه مبلغ خیلی زیادی بپردازید، به امکانات یک فن خنک کننده ایده‌آل می‌رسید.

مزایا و مشخصات فن اور کول مدل EC3010LL12CA

کیفیت ساخت فن مربعی کوچک اور کول در سطح قابل قبولی قرار دارد. اور کول با انتخاب پلاستیک مرغوب برای قالب گیری بدنه توانسته تاثیر شگفت انگیزی روی افزایش کیفیت محصول بگذارد. همچنین بدنه مطابق استانداردهای فن‌های مربعی اینترنال ساخته شده و هیچ محافظی روی پروانه اصلی ندارد. به همین دلیل نباید به فکر نصب محصول روی قاب یا به صورت روکار باشید. توجه کنید که سیم‌های داخل فن نباید به هیچ عنوان وارد محدوده گردش پروانه وارد شوند. شرکت اور کول برای جلوگیری از این مشکل سه سیم الکتروموتور را داخل یک شیار مخصوص قرار داده است.

دیگر مزایای که با خرید این محصول به دست می‌آورید، همگی از مکانیزم مکانیکی فن سر چشمه می‌گیرند. الکتروموتور فن اور کول مدل EC3010LL12CA از نوع براشلس است که به تنهایی صدای بسیار کمی دارد. این الکتروموتور براشلس با یاتاقان‌های جداگانه ترکیب شده تا میزان اصطکاک در اجزای محرک به کمترین میزان ممکن برسد. به لطف این طراحی هوشمندانه، دیگر صدای آزاردهنده‌ای از فن نخواهید شنید.

مشخصات پروانه اصلی فن

پروانه اور کول مانند بدنه جنس تماما پلاستیکی دارد. این پروانه پلاستیکی با وزن کم خود، بدون مصرف انرژی زیادی به سرعت 6000 دور در دقیقه می‌رسد. همچنین پروانه به صورت 7 پره ساخته شده تا محصول به بیشترین راندمان خنک کننده دست یابد

تامین برق و استانداردهای نصب محصول

پروانه اصلی این محصول با یک منبع تغذیه 12 ولتی 50 میلی آمپری شروع به چرخش می‌کند. کافیست خروجی منبع تغذیه DC خود را به رابط سه سیمه الکتروموتور برسانید. شاسی اصلی نیز ابعادی معادل با 3*3*1 سانتی متر دارد که فضای زیادی در قاب دستگاه الکترونیکی شما نمی‌گیرد.

خرید از بای بست الکترونیک

بای بست الکترونیک فن اور کول مدل EC3010LL12CA را هر کجای ایران که باشی به دستتان می‌رساند. برای ثبت سفارش محصول از همین صفحه شروع کنید و فن را در سبد خرید خود قرار دهید. در صورت ناموجود بودن فن هم می‌توانید از تیم تامین قطعات کمک بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021