شماره تماس فروشگاه

021-44292020
میکرو کنترلر DSPIC33EP256MU810-I/PF
میکرو کنترلر DSPIC33EP256MU810-I/PF

میکرو کنترلر DSPIC33EP256MU810-I/PF

5.0 (6) 0

شرح محصول میکروکنترلر مدل DSPIC33EP256MU810-IPF

میکروکنترلرها را می‌توان  جزو مهم‌ترین قطعاتی دانست که در دستگاه‌های الکترونیکی گوناگون حضور دارد. این قطعه می‌تواند به توسعه دهندگان کمک کند تا قابلیت‌های زیادی را به دستگاه اضافه کنند. همچنین با وجود این قطعه بسیاری از عملیات‌ها و دستورات به صورت هوشمند اجرا خواهد شد. با برنامه ریزی میکروکنترلر نیز می‌توان تعداد دستورات را افزایش یا کاهش داد. به همین دلیل توسعه دهندگان علاقه زیادی دارند که یک میکروکنترلر کارآمد را به دستگاه الکترونیکی خود اضافه کنند. اگر شما هم چنین هدفی در ذهن دارید، از میکروکنترلر مدل DSPIC33EP256MU810-IPF کمک بگیرید.
این محصول یک میکروکنترلر جذاب است که توسط کمپانی میکروچیپ ساخته شده و مشخصات فنی قابل قبولی دارد. محصول به دلیل کیفیت ساخت بالای خود توانسته استاندارد مهم RoHS را به دست بیاورد. به همین دلیل با خرید قطعه دیگر نگرانی خاصی بابت سازی آن با سیر قطعات الکترونیکی دستگاه نخواهید داشت. برای طراحی چیپست نیز از فناوری SMD استفاده شده تا میکروکنترلر در کمترین فضای ممکن روی بردهای چاپی نصب شود.

مزایا و مشخصات فنی میکروکنترلر مدل DSPIC33EP256MU810-IPF

ولین امتیاز بزرگی که با خرید محصول به دست می‌آورید، پردازنده داخلی آن است که با سیگنال‌های دیجیتال کار می‌کند. به لطف وجود این ویژگی می‌توان کدهای دستوری را به صورت مستقیم و بدون تبدیل پردازش کرد. همچنین چنین قابلیتی به توسعه دهنده کمک می‌کند تا از میکروکنترلر به عنوان یک پردازنده داخلی در دستگاه الکترونیکی خود استفاده کند. البته ناگفته نماند که قطعه باز هم قابلیت کنترل سایر قسمت‌های سیستم را خواهد داشت.
دومین مزیت محصول به قدرت پردازش و برنامه ریزی قطعه مربوط می‌شود. این قطعه یک پردازنده داخلی دارد که می‌تواند با سرعت کلاک حدود 340 مگاهرتز شروع به کار کند. همچنین پردازنده با یک حافظه رم 28 کیلوبایتی ترکیب شده تا سرعت پردازش داده‌ها و انجام دستورات به بیشترین میزان ممکن برسد. البته که میکروکنترلر مدل DSPIC33EP256MU810-IPF حافظه کافی برای ذخیره دستورات را نیز دارد.
قطعه با یک حافظه داخلی 256 کیلوبایتی عرضه می‌شود که می‌تواند کدهای زبان‌هایی مانند سی و اسمبلی را ذخیره نماید. همچنین توسعه دهندگان برای پروگرام کردن میکروکنترلر راه‌های بسیار متنوعی پیش روی خود دارند. به عنوان مثال می‌توان از اینترفیس‌های I2C یا UART برای آپلود کردن برنامه استفاده کرد. همچنین امکان برنامه ریزی قطعه با پورت USB نیز وجود دارد.
محصول با 83 پایه ورودی و خروجی خود می‌تواند به قسمت‌های مختلف دستگاه الکترونیکی شما متصل شود. همچنین میکروکنترلر 27 تایمر دارد که دست توسعه دهنده را برای کالیبراسیون سیستم و کدها باز می‌گذارد. برای راه اندازی قطعه هم نیازی به منبع تغذیه قدرتمندی نیست و فقط باید ولتاژی بین 3 تا 3.6 ولت را به پایه VCC میکروکنترلر رساند.

خرید از بای بست الکترونیک

میکروکنترلر مدل DSPIC33EP256MU810-IPF از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید تا به امتیازهای ارزشمندی برسید. با انجام این کار بدون رفتن به فروشگاه خاصی، میکروکنترلر در کمترین زمان ممکن به دست شما می‌رسد. همچنین از سراسر ایران عزیز امکان ثبت سفارش را دارید و می‌توانید نحوه ارسال سفارش را انتخاب نمایید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021