شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول نمایشگر ولتاژ DSN-DVM-568
ماژول نمایشگر ولتاژ DSN-DVM-568

ماژول نمایشگر ولتاژ DSN-DVM-568

5.0 (6) 0

شرح محصول ماژول نمایشگر ولتاژ DSN-DVM-568

اگر در کنترل ولتاژ ورودی به برد خود مشکل دارید، خرید ماژول نمایشگر ولتاژ DSN-DVM-568 می‌تواند با کمترین هزینه چاره‌ی مشکل شما شود. این نمایشگر ساده می‌تواند در هر پروژه‌ای مورد استفاده قرار داد و حتی توانایی کار به عنوان یک مولتی متر ساده را دارد. برای استفاده از این محصول به هیچ دانش فنی خاصی نیاز ندارید. کافیست سیم مثبت و منفی ماژول را به منبع تعذیه مورد نظر خود متصل کنید تا بتوانید ولتاژ لحظه‌ای مدار را ببینید.

نمایشگر LED محصول از نوع هفت قسمتی ( Seven-Segment ) بوده و رنگ آبی زیبایی دارد. برای اتصال این ماژول به پروژه خود نیاز به فضای زیادی ندارید؛ زیرا ماژول ابعاد بسیار کوچکی داشته و در هر جایی می‌تواند نصب شود. همچنین سازنده یک قاب پلاستیکی برای محصول خود طراحی کرده چند خار و گیره در اطراف خود دارد. این خارها به شما کمک می‌کند تا ماژول را روی قاب اصلی پروژه خود بدون نیاز به چسب یا سوراخ‌کاری نصب کنید.

مزایا و مشخصات ماژول نمایشگر ولتاژ DSN-DVM-568

یکی از قابلیت‌های خوب این محصول را می‌توان مکان اتصال مستقیم به منبع تغذیه نام برد. با استفاده از این قابلیت می‌توانید ولتاژ منبع تغذیه را قبل از اتصال به برد اصلی اندازه‌گیری کنید. همچنین با قرار دادن ماژول در مسیر منبع تغذیه و برد پروژه خود، ولتاژ لحظه‌ای وارد شده به برد نمایش داده می‌شود.

نمایشگر سایز نسبتا خوبی داشته و سه رقم 0.36 اینچی را نمایش می‌دهد. به همین دلیل اعداد خوانایی خوبی داشته و حتی در محیط‌های کاملا تاریک نیز قابل دیدن هستند. توجه داشته باشید که آمپدنس ورودی ماژول باید در محدوده 100 کیلو باشد تا ماژول بتواند کار خود را به دقت انجام دهد.

مشخصات فنی نمایشگر ماژول

همانطور که بارها اشاره شد، نمایشگر محصول از نوع هفت قسمتی LED است. این نمایشگر نرخ به روزرسانی 200 میلی ثانیه در هر بار را دارد که در این محدوده قیمتی رقم بسیار مناسبی است. این نرخ به روزرسانی بالا باعث می‌شود که اعداد نمایش داده شده توسط ماژول همیشه جدید و قابل اعتماد باشند.

عددی که روی ماژول نمایش داده می‌شود دارای دو رقم صحیح و یک رقم اعشار است. به همین دلیل ممکن است که دقت اندازه‌گیری ماژول حدود 1 درصد خطا داشته باشد. با توجه به محدوده نمایشگر ماژول، این محصول می‌تواند ولتاژ 3.2 تا 30 ولت را اندازه‌گیری کند. توجه داشته باشید که محدوده ولتاژ کار ماژول نیز همین مقدار بوده و برد محصول جریانی کمتر از 20 میلی آمپر دارد.

خرید ماژول نمایشگر ولتاژ

برای خرید ماژول نمایشگر ولتاژ DSN-DVM-568 می‌توانید از همین صفحه کار را آغاز کنید. محصول را به سبد استعلام اضافه کرده تا قیمت روز دستگاه به شما اعلام شود. با خرید این محصول از سایت بای بست الکترونیک دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بازار نیت. کافیست سفارش خود را ثبت کرده و آدرس مورد نظر را وارد کنید. با انجام این کار در کمترین زمان ممکن ماژول را درب منزل تحویل خواهید گرفت.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021