شماره تماس فروشگاه

021-44273798
فن 12 ولت 8*8 تاپ موتور DF1208BH
فن 12 ولت 8*8 تاپ موتور DF1208BH

فن 12 ولت 8*8 تاپ موتور DF1208BH

5.0 (12) 0

خرید فن تاپ موتور مدل DF1208BH

زمانی که برای خرید فن الکتریکی به بازار قطعات می‌روید، با انبوهی از مدل‌ها رو به رو می‌شوید که انتخاب را اندکی برای شما سخت‌تر می‌کند. متاسفانه در میان محصولات مدل‌هایی وجود دارند که از کیفیت و عملکرد خوبی برخوردار نیستند. به همین دلیل شاید با پرداخت هزینه زیاد و صرف زمان باز هم نتوانید به نتیجه مطلوبی برسید. اگر می‌خواهید که یک انتخاب خوب برای ساخت سیستم خنک کننده داشته باشید، فن تاپ موتور مدل DF1208BH را در لیست خریدتان قرار دهید.

این محصول با مشخصات قابل قبولی که دارد، نیازهای شما را از یک فن الکتریکی مناسب پاسخ خواهد داد. محصول توسط برند تاپ موتور ساخته شده که شاید اسم آن را نشنیده باشید. تاپ موتور یک برند چینی است که در زمینه تولید قن‌های الکتریکی فعالیت دارد. شاید چینی بودن و قیمت کم محصول اندکی شما را دچار تردید کند، اما اولین نگاه به محصول نظرتان عوض می‌شود.

مزایا و مشخصات فن تاپ موتور مدل DF1208BH

خوشبختانه برند چینی تاپ موتور برای ساخت محصول جنس مرغوبی را استفاده کرده است. بدنه یا همان شاسی اصلی محصول جنس پلاستیکی دارد که کیفیت مطلوب خود را به وضوح نشان می‌دهد. استفاده از پلاستیک مرغوب برای قالب‌گیری بدنه باعث شده تا استحکام در برابر ضربات افزایش یابد. این مزیت برای افرادی که در حال توسعه پروژه‌های الکترونیکی پورتابل هستند یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود.

البته در هنگام نصب باید به نکاتی توجه کنید تا به حداکثر طول عمر مفید محصول برسید. برای مثال بهتر است که به نظم سیم‌های اطراف فن بیشتر اهمیت دهید تا به محدوده گردش پروانه وارد نشوند. از آنجایی که محصول یک فن اینترنال است، هیچ قاب محافظی برای پروانه اصلی ندارد. به همین دلیل اجسام خارجی به راحتی می‌توانند لای پروانه فن تاپ موتور مدل DF1208BH گیر کنند.

تامین برق فن و ابعاد مناسب جهت نصب

شاسی پلاستیکی فن در ابعاد استاندارد 8 در 8 سانتی متری ساخته شده و در هر چهار گوشه جای پیچ دارد. اگر کیس کامپیوتر و قاب سایر لوازم الکترونیکی شما از فن با چنین ابعادی پشتیبانی می‌کند، برای نصب مشکلی نخواهید داشت. همچنین برای راه اندازی فن باید دو سیم الکتروموتور را به یک منبع تغذیه 12 ولت 200 میلی آمپری وصل کنید.

مشخصات پروانه اصلی فن

پروانه اصلی نیز مانند بدنه از پلاستیک ساخته شده تا مزایای دیگری در اختیار شما قرار دهد. این پروانه پلاستیکی سبک وزن بدون اینکه انرژی زیادی بخواهد به سرعت 2300 دور در دقیقه می‌رسد. چنین سرعت گردشی با کمک 7 پره پهن قدرت خنک کنندگی را به شدت بیشتر می‌کند.

خرید آنلاین با چند کلیک

برای خرید فن تاپ موتور مدل DF1208BH نیاز نیست که ساعت‌ها درگیر مراجعه حضوری به بازار شوید. کافیست از بای بست الکترونیک کمک بگیرید تا این فن در کمترین زمان به دستتان برسد. همچنین در صورت ناموجود بودن فن همکاران ما در قسمت تامین قطعات همراهتان هستند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021