شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول سیگنال ژنراتور AD9851
ماژول سیگنال ژنراتور AD9851

ماژول سیگنال ژنراتور AD9851

5.0 (11) 0

ماژول سیگنال ژنراتور AD9851

ماژول سیگنال ژنراتور AD9851 برادر بزرگتر مدل AD9850 محسوب می‌شود که نسبت به برادر کوچکتر خود قابلیت‌های بیشتری دارد. اگر در حال توسعه یک پروژه الکترونیکی حرفه‌ای هستید و برای ساختن سیگنال‌های مورد نیاز مشکل دارید، این محصول گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. البته افرادی که خیلی حرفه‌ای هم نیستند نیز می‌توانند از این ماژول استفاده کنند؛ زیرا سازنده تمام تلاش خود را کرده تا استفاده از ماژول را برای کاربران ساده کند.

برای شروع کار و استفاده از ماژول به ابزار و یا قطعات خاصی نیاز ندارید. کافیست پین‌های روی برد را به درستی شناسایی کرده و با یک لحیم کاری دقیق مورد استفاده قرار دهید. روی برد ماژول تمامی پین‌ها با استفاده از اسامی مختصر الکترونیکی مشخص شده تا کاربر برای پیدا کردن پین مورد نظر خود نیازی به دیتا شیت محصول نداشته باشد. البته سازنده در تولید این ماژول به همین موارد راضی نشده و تمامی قابلیت‌های لازم برای کاربران را قرار داده است.

مزایا و مشخصات ماژول سیگنال ژنراتور AD9851

زمانی که به برد ماژول نگاه می‌کنید، قطعات زیادی را روی برد نخواهید دید. به همین دلیل ماژول ابعاد بسیار کوچکی داشته و با ضخامت ناچیز خود در قاب‌های باریک به خوبی نصب می‌شود. پس اگر در توسعه پروژه خود با کمبود فضا مواجه هستید، این محصول گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. البته یک قطعه روی برد ماژول وجود دارد که با توجه به ابعاد کوچکش قابلیت‌های اساسی و مهمی را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد.

چیپ مرکزی ماژول سیگنال ژنراتور AD9851 توانایی دارد تا سیگنال‌های آنالوگ و دیجیتال را به یکدیگر تبدیل کند. به همین دلیل می‌توانید دو کارکرد کاملا متفاوت را از ماژول دریافت کنید. البته این چیپ وظیفه اصلی خود یعنی تولید سیگنال را به بهترین شکل ممکن و با سرعت بالایی انجام می‌دهد. در برد محصول می‌توان 6 منبع کلاک مختلف را انتخاب کرد که نرخ کلاک در هر کدام از آن‌ها به 180 مگاهرتز می‌رسد.

اوسیلاتور مرکزی داخل چیپ نیز به شما این امکان را می‌دهد تا منتقل کننده سیگنال روی پنج مود CW، AM، FM، FSK و MSK کار کند. به همین دلیل پروژه‌هایی که نیاز به نرخ بالای تبدیل سیگنال را دارد، می‌توانند ماژول را در دل خود جای دهند.

منبع تغذیه مناسب برای شروع کار ماژول

این مازول توانایی کار با یک منبع تغذیع 2.7 تا 5.25 ولتی را دارد تا با کمترین برق مصرفی وظایف خود را انجام دهد. البته برد به یک سیستم کمکی مجهز شده تا در صورت افت ولتاژ عملیات تبدیل یا تولید سیگنال‌ها متوقف نشود.

خرید محصول از بای بست الکترونیک

ماژول سیگنال ژنراتور AD9851 را می‌توانید از همین صفحه سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید. ما در سایت روش‌های مختلف پرداخت و ارسال را قرار داده‌ایم تا تجربه خرید خوبی داشته باشید. اگر محصول در سایت موجود نبود، نیازی نیست که نگران شوید و به بازار بروید. کافیست درخواست خرید خود را به قسمت تامین قطعات اعلام کنید تا ماژول برای شما موجود شود.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021