شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول سیگنال ژنراتور AD9850
ماژول سیگنال ژنراتور AD9850

ماژول سیگنال ژنراتور AD9850

5.0 (9) 0

ماژول سیگنال ژنراتور AD9850

مبدل‌ها و سازنده‌های سیگنال به عنوان یکی از قطعات پر کاربرد در پروژه‌های الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل بین افراد حرفه‌ای در طراحی بردهای الکترونیکی محبوبیت زیادی دارند. اگر شما هم جزو همین افراد هستید، باید به فکر خرید یک ماژول سازنده سیگنال مناسب باشید. ماژول سیگنال ژنراتور AD9850 با اینکه یک محصول کاملا حرفه‌ای است و کاربردهای زیادی دارد، ولی در عین حال یک بستر مناسب برای استفاده ساده از ماژول را فراهم می‌کند.

AD8590 یک برد کاملا یکپارچه است که با کمک فناوری بردهای چاپی PCB ساخته شده و تمام نیازهای کاربر را فراهم می‌کند. سازنده ماژول برای تولید این محصول خود از تکنولوژی DDS استفاده کرده تا بتواند یک ماژول کاملا کاربرد را به دست مصرف کننده برساند. به همین دلیل می‌توان از ماژول به عنوان یک مبدل آنالوگ به دیجیتال نیز استفاده کرد. البته وظیفه اصلی ماژول تولید سیگنال با توجه به نیاز کاربر است که در سرعت مطلوبی این کار را انجام می‌دهد.

مزایا و مشخصات ماژول سیگنال ژنراتور AD9850

زمانی که محصول را به یک منبع کلاک متصل می‌کنید، سیگنال‌ها با کمترین نویز ممکن از خروجی دستگاه خارج می‌شود. البته این محصول با استفاده از فرکانس‌های دیجیتالی برنامه‌ریزی شده تا دقیقا مطابق با خواسته کاربر کار کند. به همین دلیل می‌توانید از انواع بردهای آردوینو و میکروکنترلرهای مختلف برای کارکرد بهتر ماژول خود کمک بگیرید.

در این محصول می‌توانید از منبع فرکانسی خود به طور مستقیم برای تولید امواج مختلف استفاده کرد. همچنین می‌توانید امواج را مستقیما به امواج مربعی تبدیل کنید تا سیگنال‌های مناسبی برای استفاده در مصارف مختلف در اختیار داشته باشید. هسته مرکزی ماژول باعت شده این محصول به چنین قابلیت‌های حرفه‌ای دست پیدا کند.

ماژول سیگنال ژنراتور AD9850 با چیپ قدرتمند خود توانایی دارد تا فرکانس‌های 32 بیتی را در رزولشن‌های مختلف تبدیل کند. ساختار این چیپ به ماژول این امکان را می‌دهد تا در خروجی بیشتر از نصف منبع کلاک را در اختیار کاربر قرار دهد. به طور کلی می‌توان گفت که چیپ قدرتمند روی برد ماژول تا این حد روی بهبود عملکرد ماژول تاثیر گذاشته است.

ابعاد برد

شاید تصور کنید که یک ماژول با این حجم توانایی ابعاد بسیاری بزرگی دارد و باید یک فضای بسیار بزرگ برای نصب آن در نظر بگیرید. اما جای هیچ نگرانی وجود ندارد؛ زیرا برد اصلی ماژول یک مستطیل است که ابعادی کوچکتر از یک کارت عابر بانک دارد.

ولتاژ کاری ماژول

برای اینکه سیگنال مورد نظر خود از خروجی‌های برد بگیرید، به یک منبع تغذیه 3.3 تا 5 ولت نیاز دارید. چنین ولتاژ کمی برای یک ماژول سیگنال ژنراتور به شما این امکان را می‌دهد تا مصرف کلی برق پروژه خود را کاهش دهید.

خرید اینترنتی ماژول

ماژول سیگنال ژنراتور AD9850 را می‌توانید از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید. از همین صفحه محصول را به سبد استعلام اضافه کرده تا از قیمت روز ماژول مطلع شوید. با انجام این کار دیگر نیازی نیست به بازار بروید و ساعت‌ها وقت خود را هدر دهید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021