شماره تماس فروشگاه

021-44292020
Specialized Cable DCA1-5CS02H1
Specialized Cable DCA1-5CS02H1

Specialized Cable DCA1-5CS02H1

5.0 (13) 0

شرح محصول کابل تخصصی مدل dca1-5cs02h1

در محیط‌های صنعتی از کابل‌های متنوعی برای ایجاد ارتباط بین دستگاه‌های مختلف استفاده می‌شود. همچنین شرکت‌های مختلف کابل‌های مخصوصی را برای کارخانه‌ها تولید کرده تا بتوانند محصولی مناسب با شرایط محیطی چنین فضاهایی به دست مصرف کنندگان برسانند. به همین دلیل در بازار کابل‌های وجود دارند که بهتر است به صورت تخصصی در کارخانه‌ها یا کارگاه‌ها مورد استفاده قرار بگیرند. اگر شما هم به دنبال یک کابل مناسب برای سیستم‌های کنترلی یا ایمنی مکان‌های صنعتی هستید، کابل تخصصی مدل dca1-5cs02h1 را در سبد خریدتان قرار دهید.

روی روکش اصلی این کابل نام برند امرون ( Omron ) درج شده که یکی از مشهورترین شرکت‌های تولید کننده کابل‌های تخصصی محسوب می‌شود. به همین دلیل خریداران این محصول دیگر نگرانی خاصی بابت کیفیت ساخت کابل خود نخواهند داشت. همچنین این کابل گواهی سازگاری با استاندارد RoHS را کسب کرده که کیفیت ساخت محصول را تایید می‌کند. ناگفته نماند که کابل با توجه به عملکرد و قابلیت‌های خود با یک هزینه مقرون به صرفه قابل خریداری است.

مزایا و مشخصات فنی کابل تخصصی مدل dca1-5cs02h1

محصول در دسته کابل‌های سری DeviceNET شرکت امرون قرار می‌گیرد. این سری از محصولات امرون مناسب شبکه کردن دستگاه‌های مختلف در محیط‌های صنعتی است. به عنوان مثال می‌توان به کمک این کابل سیستم‌های کنترلی و امنیتی در محیط‌های صنعتی را به راحتی را اندازی کرد. همچنین شرکت سازنده قابلیت‌های زیادی را در محصول گنجانده تا کابل بتواند وظایف خود را به درستی انجام دهد.

این کابل به طور کلی  طول 2 متری دارد که می‌تواند پاسخگوی نیازهای بسیاری از مشتریان باشد. شرکت سازنده نیز بهترین متریال را برای ساخت کابل استفاده کرده تا محصول بتواند عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. رشته‌های سیمی کابل از جنس مس هستند که مقاومت داخلی را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهند. کابل تخصصی مدل dca1-5cs02h1 در شرایط استاندارد دارای 4 میلی اهم مقاومت داخلی است که رقم مناسبی محسوب می‌شود. همچنین روکش محصول از جنس PVC ساخته شده تا کابل به راحتی کشش یا خم شدن‌های متوالی را تحمل کند.

مشخصات فنی و تکنولوژی موجود در سوکت‌ها

این کابل از یک طرف سوکت خورده و از سمت دیگر رشته سیم‌های سوکت M12 با 5 پین را در اختیار کاربر می‌گذارد. این سوکت به صورت فابریک توانایی اتصال به انواع سنسور و دستگاه‌های کنترلی صنعتی را دارد. همچنین سوکت‌ دارای تکنولوژی Smart Click است که جلوی قطع شدن کابل به دلیل تنش‌های دستگاه‌های صنعتی را می‌گیرد. البته مشتریان با استفاده از مهره طراحی شده روی سوکت امکان محکم کردن آن را روی پورت دستگاه خواهند داشت.

خرید از سایت بای بست الکترونیک

کابل تخصصی مدل dca1-5cs02h1 را از سایت بای بست الکترونیک به صورت اصلی و با بهترین قیمت ممکن خریداری کنید. همچنی ما برای این کالا ضمانت سلامت قرار داده‌ایم تا دیگر هیچ گونه استرسی بابت وضعیت سفارش خود نداشته باشید. در صورت ناموجود بودن محصول یا سفارش با تعداد بالا نیز می‌توانید از همکاران ما در بخش تامین قطعات کمک بخواهید. 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021