• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC800P-CBI-V

مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC800P-CBI-V

شماره فنی: DAC800P-CBI-V

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

شرح محصول مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC800P-CBI-V

مبدل‌های سیگنال در دنیای الکترونیک از اهمیت زیادی برخوردار هستند. توسعه دهندگان دستگاه‌های الکترونیک با استفاده از این مبدل‌های می‌تواننند سازگاری بین سیگنال‌های قطعات مختلف را ایجاد نمایند. برای مثال سیگنال‌های دیجیتال روی بخشی از برد را برای یک قطعه آنالوگ مناسب کرد. قطعا با انجام این کار توسعه دهندگان دیگر برای تکمیل کردن دستگاه خود با محدودیتی مواجه نخواهند شد. حال آی سی‌هایی با این ویژگی ساخته شده‌اند تا به فضای زیادی برای تبدیل سیگنال‌ها وجود نداشته باشد. اگر شما هم به دنبال آی سی کانورتور هستید، از مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC800P-CBI-V کمک بگیرید.

این آی سی در ورودی خود می‌تواند پذیرای انواع مختلفی از سیگنال‌های دیجیتال باشد. با خرید این محصول می‌توانید سیگنال‌های دیجیتال مکمل باینری و مکمل آفست باینری را به سیگنال آنالوگ تبدیل کنید. یعنی عملا هیچ محدودیتی برای اتصال آی سی به میکروکنترلرهای مختلف نخواهید داشت. همچنین پایه‌های محصول روی مدارهای چاپی با بِرِد بردها به راحتی نصب می‌شود. البته برای لحیم کاری پایه‌ها باید دقت بیشتری به خرج دهید.

مزایا و مشخصات مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC800P-CBI-V

اولین مزیتی که با خرید این محصول به دست می‌آورید، درصد خطای خطی بسیار کم است. این آی سی در هنگام تبدیل سیگنال‌های دیجیتال به آنالوگ فقط 0.012 درصد احتمال خطا دارد که می‌توان آن را کاملا نادیده گرفت. به همین دلیل محصول را با خیالی آسوده در دستگاه الکترونیکی خود نصب کنید و نگران عملکرد نادرست آن نباشید.

البته دقت کنید که آی سی تک فانکشن یا یک تابع می‌باشد و فقط باید در مسیری مشخص مورد استفاده قرار بگیرد. برای مثال اگر قصد تبدیل سیگنال بین دو چهار قطعه را داشته باشید، باید از دو آی سی روی سیستم استفاده کنید. همچنین مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC800P-CBI-V 12 بیتی بوده و از 24 ترمینال برای تبدیل سیگنال‌ها استفاده می‌کند. شرکت سازنده هم در تولید چیپ محصول از تکنولوژی‌های جدیدی استفاده کرده تا مصرف کنندگان به امتیازهای بسیار بزرگی برسند.

شرایط کاری و تکنولوژی‌های به کار رفته در محصول

برای استفاده از این محصول نیازی نیست که خیلی نگران محل کار دستگاه یا دمای کار آن باشید. آی سی توانایی دارد تا در بازه دمایی صفر تا مثبت هفتاد درجه سانتی گراد به راحتی کار کند. البته محصول را باید در داخل کیس نصب کنید تا از آسیب عوامل محیطی در امان بماند. تکنولوژی Bipolar برای ساخت چیپ استفاده شده تا میزان مقاومت داخلی و تاخیر دستگاه به کمترین میزان ممکن برسد. همچنین برای نصب و راه اندازی باید از یک منبع تغذیه 12 یا 15 ولتی کمک بگیرید.

خرید آنلاین با چند کلیک

بای بست الکترونیک به شما کمک می‌کند تا بدون خارج شدن از منزل به مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC800P-CBI-V دسترسی پیدا کنید. کافیست از همین صفحه محصول را وارد سبد کنید تا مراحل خریدتان به پایان برسد. همچنین در مراحل انتخاب روش ارسال و پرداخت گزینه‌های زیادی دارید تا همه چیز بر اساس نیاز شما انجام شود.

نظرتان را برای مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC800P-CBI-V بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC800P-CBI-V