شماره تماس فروشگاه

021-44292020
مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC7611P
مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC7611P

مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC7611P

5.0 (8) 0
  • شماره فنی قطعه:DAC7611P
  • برند:China Market
  • دسته بندی:آی سی

شرح محصول مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC7611P

در دستگاه‌های الکترونیکی از قطعات مختلفی استفاده می‌شود که هر کدام از نوع خاصی سیگنال پشتیبانی می‌کند. برای مثال برخی قطعات دیجیتال هستند و توانایی کار در سیستم‌های آنالوگ را ندارند. شاید چنین موضوعی یک مشکل غیر قابل حل به نظر برسد، اما با استفاده از یک کانورتر (Converter) یا همان مبدل دیجیتال به آنالوگ می‌توان این مشکل را از بین برد. اگر شما هم با چنین چالشی دست و پنجه نرم می‌کنید، از مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC7611P کمک بگیرید.

این محصول یک آی سی هشت پایه بسیار کوچک است که توانایی نصب روی مدارهای چاپ شده PCB و بِرد بٌرد را دارد. همچنین این قطعه توانایی تبدیل سیگنال با قدرت و سرعت بالایی را دارد تا بتواند در سیستم‌های گوناگون کار کند. البته که این ویژگی در محصول فقط یک ادعا نیست؛ زیرا مشخصات فنی و استانداردهای موجود در قطعه این موضوع را به خوبی تایید می‌کنند.

مزایا و مشخصات فنی مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC7611P

شرکت سازنده محصول که همان برند مشهور تگزاس اینسترومنتز (Texas Instruments) است، این محصول را با تکنولوژی R-2R تولید کرده که مزایای ایده‌آلی را دارد. برای مثال با استفاده از این تکنولوژی سرعت کاری قطعه به طور چشمگیری افزایش پیدا می‌کند. در صورتی که قطعه در مدارهای استاندارد قرار بگیرد، می‌تواند که طی 10 یوتا ثانیه رای تبدیل سیگنال‌ها آماده شود. همچنین نرخ نمونه‌گیری و تبدیل در قطعه 132000 نمونه در هر ثانیه است که رقم قابل قبولی محسوب می‌شود.

مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC7611P می‌تواند که تبدیل سیگنال‌ها را در یک کانال انجام دهد. به همین دلیل برای پروژه‌های سبک گزینه بهتری است، اما دقت بالای قطعه حتی در پروژه‌های سنگین نیز کافی خواهد بود. رزولوشن تبدیل سیگنال‌ها در محصول 12 بیت اعلام شده که دقت کافی برای درصد زیادی از پروژه‌های الکترونیک است.

 

نحوه راه اندازی محصول

راه اندازی قطعه کار چندان پیچیده‌ای نیست و زحمت زیادی روی دوش شما نمی‌گذارد. این قطعه برای شروع به کار تبدیل سیگنال‌های آنالوگ به دیجیتال نیاز به رابط سریال سه سیمه دارد. همچنین کانورتر با ولتاژ 4.75 تا 5.24 شروع به کار کرده و مصرف برق چندان زیادی نخواهد داشت. 

شرایط کاری و توان قطعه

برای اینکه محصول با بیشترین توان خودش یعنی 5 میلی وات کار کند، باید در محیطی با دمای 25 درجه سانتیگراد قرار بگیرد. البته شرکت تگزاس اینسترومنتز اعلام کرده که قطعه توان کار در دمای بین 40- تا 80+ درجه سانتیگراد را دارد، اما در دماهای بالا دچار افت توان و سرعت تبدیل سیگنال می‌شود.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC7611P را بدون اینکه از منزل یا محل کارتان خارج شوید، خریداری کنید؛ زیرا سایت بای بست الکترونیک در کمترین زمان ممکن محصول را به دستتان می‌رساند. با انجام این کار علاوه بر اینکه در زمان ارزشمندتان صرفه‌جویی می‌کنید، به خدمات متنوعی مانند ضمانت سلامت کالا، امکان انتخاب روش ارسال و پرداخ می‌رسد.

 

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021