شماره تماس فروشگاه

021-44273798
فن 12 ولت 8*8 اوی D0825C-12L
فن 12 ولت 8*8 اوی D0825C-12L

فن 12 ولت 8*8 اوی D0825C-12L

5.0 (10) 0

فروش فن اوی مدل D0825C-12L

بسیاری از توسعه دهندگان بردهای الکترونیکی، از اهمیت کنترل دمای قطعات آگاه هستند. مشکلی که بی‌توجهی به آن به مرور زمان خسارات سنگینی را به وجود خواهد آورد. گاهی مواقع به دلیل کمبود فضا، توسعه دهندگان نمی‌توانند سیستم خنک کننده در پروژه خود قرار دهند. به همین دلیل تولید کنندگان فن‌های الکتریکی به فکر ساخت فن‌های مربعی در ابعاد کوچک افتادند. فن اوی مدل D0825C-12L یک محصول با ابعاد کوچک است که می‌توانید برای ساخت سیستم کولینگ خریداری کنید.

اوی برندی است که شاید شهرت چندان زیادی در بازار قطعات الکترونیکی ایران نداشته باشد. اما باید بدانید که همین برند ناشناس با تولید چنین محصولی توانسته بخش عمده‌ای از نیازهای مشتریانش را پاسخ دهد. این محصول که یک فن مربعی کوچک محسوب می‌شود، قابلیت‌ها و کیفیت ساخت بسیاری بالایی دارند. همچنین با خرید محصول، دیگر نیازی نیست که مبلغ زیادی بابت یک برند ساده بپردازید.

مزایا و مشخصات فن اوی مدل D0825C-12L

شاید در اولین نگاه تصور کنید که بدنه پلاستیکی فن مربعی اوی مقاومت چندان زیادی در برابر فشار نخواهد داشت. یک بدنه پلاستیکی که به جز سه پایه نگهدارنده الکتروموتور، دیگر هیچ محافظی برای پروانه اصلی ندارد. اول از همه باید در نظر داشته باشید که این محصول یک فن اینترنال است که فقط باید در داخل کیس کامپیوتر یا قاب لوازم الکترونیکی مورد استفاده قرار بگیرد. به همین دلیل هیچ لزومی برای طراحی یک محافظ برای پروانه اصلی وجود ندارد. همچنین برند اوی برای ساخت بدنه اصلی از جنس نسبتا مرغوبی استفاده کرده و طراحی دقیقی برای ساخت محصول در نظر گرفته است.

برای مثال یکی از سه پایه نگهدارنده الکتروموتور، شیار مخصوصی برای سیم‌هاست تا وارد محدوده گردش پروانه نشوند. فن اوی مدل D0825C-12L از یک الکتروموتور براشلس ( Brushless ) استفاده می‌کند تا صدای کمی به گوش مصرف کننده برساند.

مشخصات پروانه اصلی فن

یکی از مزیت‌های اصلی این محصول پروانه پلاستیکی است که طراحی خوبی دارد. پروانه هفت پره محصول با طراحی و شکل خاص خود، هوای گرم قطعات را به بهترین شکل پراکنده می‌کند. همچنین به دلیل وزن کم پروانه پلاستیکی، محصول بدون هیچ مشکلی به سرعت 1700 دور در دقیقه می‌رسد که برای یک فن با چنین قیمتی یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود.

منبع تغذیه و فضای مناسب برای نصب محصول

جهت نصب فن اوی به فضایی نیاز دارید که ابعاد 8*8*2.5 سانتی متر داشته باشد. اگر کیس شما جای فن با چنین سایزی دارد، بدون هیچ کاری می‌توانید فن را در جای مخصوص خودش قرار دهید. تامین برق نیز با یک منبع تغذیه 12 ولت 0.1 آمپری به راحتی انجام می‌شود.

خرید ساده با بای بست الکترونیک

بای بست الکترونیک شرایطی را فراهم کرده تا برای خرید فن اوی مدل D0825C-12L هیچ سختی‌ای روی دوش شما نباشد. کافیست سفارش را از همین صفحه ثبت کنید تا در کمترین زمان فن به درب منزلتان برسد. همچنین برای ارسال و پرداخت روش‌های زیادی پیش رو خواهید داشت.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021