شماره تماس فروشگاه

021-44273798
فن 12 ولت 8*8 اوی D0825B-12M
فن 12 ولت 8*8 اوی D0825B-12M

فن 12 ولت 8*8 اوی D0825B-12M

5.0 (13) 0

خرید فن مربع اوی مدل D0825B-12M

فن‌های مربعی به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارند، بهترین انتخاب برای ساخت سیستم‌های خنک کننده هستند. اگر شما هم در پروژه خود همیشه با حرارت قطعات سر و کله می‌زنید، باید به فکر خرید یک فن مربعی مناسب باشید. فن اوی مدل D0825B-12M یک فن مربعی است که می‌تواند با مشخصاتی که دارد شما را به یک سیستم خنک کننده ایده‌آل برساند.

اوی یک برند چینی است که در زمینه تولید فن‌های الکترونیکی فعالیت می‌کند. شاید در نگاه اول یک فن الکترونیکی چینی با چنین قیمتی چندان با کیفیت به نظر نرسد. اما باید بدانید که این فن علاوه بر قیمت مناسبی که دارد، از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است. به همین دلیل بدون اینکه مبلغ زیادی برای خرید فن بپردازید، می‌توانید پروژه الکترونیکی خود را به یک سیستم خنک کننده مجهز کنید.

مزایا و مشخصات فن اوی مدل D0825B-12M

پلاستیک جنسی است که اوی مانند باقی همکارانش برای ساخت بدنه اصلی محصول انتخاب کرده است. به طور کلی این روزها دیگر نمی‌توان فنی را یافت که بدنه‌ای غیر پلاستیکی داشته باشد. خوشبختانه پلاستیک استفاده شده برای ساخت بدنه کیفیت خوبی دارد که روی استحکام تاثیر مثبتی می‌گذارد. همچنین با نگاه به بدنه قالب‌گیری دقیقی را می‌بینید که حس یک محصول با کیفیت را به مصرف کننده منتقل می‌کند.

از کیفیت بالای ساخت بدنه که بگذریم، به طراحی آن می‌رسیم. اوی برای طراحی بدنه استاندارد فن‌های داخلی را در نظر گرفته و هیچ حفاظتی برای پروانه اصلی قرار نداده است. به همین دلیل باید بیشتر مراقب سیم‌های اطراف فن باشید تا در گردش پروانه اصلی اختلالی ایجاد نکنند. اوی برای حل این مشکل، یکی از پایه‌های الکتروموتور را به عنوان نگهدارنده سیم‌ها استفاده می‌کند.

موتور براشلس ( Brushless ) دیگر مزیتی است که در این محصول وجود دارد. موتور براشلس فن اوی مدل D0825B-12M به دلیل مکانیزم خاص خود با کمترین اصطکاک ممکن می‌چرخد. به همین دلیل در هنگام کار هیچ صدای آزار دهنده‌ای را به گوش مصرف کننده نمی‌رساند.

تامین برق و سایز شاسی فن

این محصول برای شروع کار خود به یک منبع تغذیه DC که ولتاژ 12 ولتی داشته باشد نیاز دارد. همچنین جریان منبع تغذیه در خروجی باید حداقل به 160 میلی آمپر برسد. نصب محصول نیز در کیس‌هایی که از فن مربعی 8 سانتی متری پشتیبانی می‌کنند به راحتی انجام می‌شود.

مشخصات پروانه فن

پروانه پلاستیکی فن به صورت 7 پره طراحی شده تا اثر مثبتی روی میزان گردش هوا بگذارد. همچنین پروانه پلاستیکی به دلیل وزن کمی که دارد با همین اندک مصرف برق به سرعت 2200 دور در دقیقه‌ای می‌رسد. چنین سرعتی برای یک فن کوچک در این محدوده قیمتی کاملا قابل قبول است.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

جهت خرید فن اوی مدل D0825B-12M از همین صفحه سایت بای بست الکترونیک شروع کنید. محصول را در سبد خرید قرار دهید تا مراحل خرید شما شروع شود. همچنین با انتخاب روش پرداخت و ارسال به صورت دلخواه می‌توانید تجربه خرید خوبی از سایت ما داشته باشید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021