شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی CN3702
آی سی CN3702

آی سی CN3702

5.0 (13) 0
  • شماره فنی قطعه:CN3702
  • برند:China Market
  • دسته بندی:آی سی

شرح محصول آی سی شارژ مدل CN3702

باطری‌های لیتیوم یونی قابل شارژ به دلیل طول عمر و شارژ دهی دراز مدت خود توانسته‌اند که به دستگاه‌های زیادی راه پیدا کنند. یکی از قطعاتی که برای شارژ کردن این نوع باطری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، آی سی‌های شارژ هستند. توسعه دهندگان با استفاده از این قطعات باطری‌های لیتیوم یونی را بدون اینکه آسیبی ببینید، شارژ می‌کنند. اگر شما هم از این نوع باطری‌های قابل شارژ استفاده می‌کنید، آی سی شارژ مدل CN3702 از دست ندهید.

شرکت سازنده محصول سعی کرده تا آی سی را به صورت فشرده یا کامپکت طراحی کند تا قطعه برای نصب و راه اندازی به فضای زیادی نیاز نداشته باشد. به همین دلیل آی سی با 16 پایه خود به راحتی در کمترین فضای ممکن نصب شده و می‌تواند در دستگاه‌هایی مانند دی وی دی پلیرهای پرتابل، بیسیم، لپ تاپ، سیستم‌های باطری پشتیبان، ابزارهای صنعتی و پزشکی قابل حمل به کار گرفته شود.

مزایا و مشخصات فنی آی سی شارژ مدل CN3702

محصول در قسمت مشخصات فنی و قابلیت‌های جانبی دارای امتیازات مثبت بسیار زیادی است. اولین مزیت مهمی که می‌توان راجع به محصول گفت، بازه گسترده ولتاژی است که پشتیبانی می‌کند. توسعه دهندگان برای نصب قطعه و شروع شارژ باطری، باید اختلاف پتانسیل 7.5 تا 28 ولت را به آی سی برسانند. با تامین ولتاژ نیز خروجی آی سی باطری‌ها را با جریان 5 آمپری شارژ می‌کند.

توسعه دهندگان باید توجه کنند که این آی سی باید برای شارژ باطری‌های لیتیوم یونی دو سلولی مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین در صورت نصب باطری‌های بیش از 2 سلول، فشار اضافی به آی سی صدمات جدی ورد خواهد کرد. ناگفته نماند که برای حفظ سلامت سلول‌های باطری و خود آی سی، نباید دمای قطعات بالاتر از 85 درجه سانتیگراد برود.

آی سی شارژ مدل CN3702 با فرکانس سوئیچینگ 300 کیلوهرتزی PWM باطری‌ها را شارژ خواهد کرد. همچنین قطعه بدون هالوژن ساخته شده تا این آی سی بتواند استانداردهای RoHS را به دست بیاورد. تمامی استانداردها و میزان خطای 1 درصدی، دیگر جای شکی بابت عملکرد مناسب قطعه باقی نمی‌گذارد.

قابلیت‌های محافظتی محصول

محصول به قابلیت‌هایی مجهز شده تا بتواند از باطری به خوبی محافظت کند. در صورتی که افت ولتاژ چهار ولتی به ازای هر سلول رخ دهد، آی سی چرخه شارژ را دوباره شروع خواهد کرد. همچنین هنگام کم بودن ولتاژ ورودی برای شارژ باطری، عملیات شارژ به حالت آماده به کار می‌رود. محافظت از باطری‌های دشارژ کامل، کنترل دمای باطری، جلوگیری از افزایش ولتاژ، شروع آهسته و نمایش وضعیت شارژ باطری از دیگر قابلیت‌های محافظتی کاربردی محصول هستند

خرید از بای بست الکترونیک

آی سی شارژ مدل CN3702 را از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید تا دیگر هیچ دغدغه‌ای برای شارژ کردن باطری‌های لیتیوم یونی نداشته باشید. سایت بای بست الکترونیک نیز تمام تلاش خود را می‌کند تا قطعه در کمترین زمان به دست شما برسد.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021