شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول هاب 4 port USB
ماژول هاب 4 port USB

ماژول هاب 4 port USB

5.0 (11) 0

ماژول هابPORT USB 4

افرادی که در مراکز خدمات کامپیوتری کار می‌کند یا یک سیستم کامپیوتری قدیمی دارند، ممکن است ما مشکل کمبود پورت USB مواجه شوند. در اینجاست که باید به فکر خرید یک هاب USB باشند تا بتوانند پورت‌های بیشتری را به سیستم کامپیوتری خود اضافه کنند. اگر شما هم با چنین مشکلی دست و پنجه نرم می‌کنید، ماژول هاب USB 4 PORT را در لیست خریدتان قرار دهید.

این ماژول مانند هاب‌های USB معمولی کار می‌کند، ولی قیمتی به مراتب کمتر از هاب‌های شرکتی و از پیش ساخته شده دارد. همچنین با خرید این محصول می‌توانید تعداد پورت‌های USB پروژه الکترونیکی خود را بیشتر کنید. به همین دلیل افرادی که در پروژه الکترونیکی خود از پورت USB به عنوان منبع تغذیه استفاده می‌کنند نیز می‌تواند توسعه پروژه الکترونیکی خود را ساده‌تر انجام دهند.

مزایا و مشخصات ماژول هاب USB 4 PORT

زمانی که به برد ماژول نگاه می‌کنید، کیفیت بالایی را حس خواهید کرد؛ زیرا سازنده محصول تمام تلاش خود را کرده تا یک برد الکترونیکی با کیفیت را به دست مصرف کننده برساند. این حس خوب از کیفیت بالای محصول را در تک تک قطعات احساس می‌کنید و اطمینان دارید که این هاب مدت زمان درازی را برای شما کار خواهد کرد.

روی برد محصول 5 پورت USB نصب شده که 4 عدد از آن‌ها تایپ A و یک پورت نیز همان میکرو USB است. برای اتصال ماژول به کامپیوتر باید از پورت میکرو USB کمک بگیرید و لوازم جانبی مختلف را به پورت‌های دیگر وصل کنید. با اتصال منبع تغذیه و یک پورت USB دیگر به 6 پین روی برد می‌توان از پورت میکرو USB نیز برای اتصال لوازم جانبی مختلف استفاده کرد. ماژول هاب USB 4 PORT برای سازگاری با کامپیوتر به هیچ نرم افزار خاصی و درایور نیاز ندارد و به محض اتصال به کامپیوتر آماده به کار خواهد بود.

ماژول هاب USB از نسل دوم این پورت محبوب پشتیبانی کرده و انعطاف پذیری بالایی نیز دارد. به همین دلیل می‌توان انواع دیتا را به راحتی با استفاده از ماژول به کامپیوتر یا حافظه‌های فلش منتقل کرد. در محصول یک مدار داخلی برای محافظت از اتصال کوتاه نصب شده تا با وارد شدن فشار اضافی به ماژول، برد یا سایر لوازم جانبی متصل به آن آسیب نبینند. توجه داشته باشید که یک منبع تغذیه 5 ولتی برای شروع کار ماژول کافیست و مقدار جریان برد حداکثر به 500 میلی آمپر می‌رسد.

خرید ماژول هاب USB از بای بست الکترونیک

اگر قصد خرید ماژول هاب USB 4 PORT برای سیستم کامپیوتری یا پروژه الکترونیکی خود را دارید، از این صفحه‌ی سایت بای بست الکترونیک خارج نشوید. مراحل خرید را از همین صفحه آغاز کرده تا تیم سایت سفارش شما را پردازش کنند. پس از انجام این کار کافیست منتظر باشید تا بسته را به آدرس دلخواه شما ارسال کنیم. اگر ماژول در سایت موجود نیست، با قسمت تامین قطعات تماس بگیرید تا این محصول برای شما موجود شود.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021