شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماژول USB CH-376s
ماژول USB CH-376s

ماژول USB CH-376s

5.0 (5) 0
  • شماره فنی قطعه:CH-376s
  • برند:China Market
  • دسته بندی:ماژول USB

شرح محصول ماژول USB CH-376s

اگر در توسعه پروژه خود از بردهای آردوینو استفاده می‌کنید و به یک پروت USB برای پروژه خود نیاز دارید، ماژول USB CH-376s کمک بزرگی برای شما خواهد بود. بدون شک USB یکی از پرکاربردترین پورت‌های موجود در دنیای الکترونیک است و قابلیت‌های زیادی به این وسایل اضافه می‌کند. بردهای آردوینو که پورت USB ندارند، انتقال دیتا در آن‌ها کار مشکلی است که به کمک این ماژول می‌توان پورت USB را خیلی ساده در اختیار داشت.

در این ماژول از یک چیپ باس استفاده شده که توانایی خواندن و نوشتن اطلاعات از طریق پورت USB را دارد. این چیپ از نوع هشت بیتی بوده و می‌تواند قابلیت‌های زیادی را به پروژه شما اضافه کند. به طور مثال با استفاده از این پورت می‌توان دیتاهای مختلفی را به برد آردوینو منتقل کرد یا حتی برد را با اتصال به کامپیوتر شخصی برنامه‌ریزی کنید. این تنها بخشی از کاربردهای پورت USB است، به همین دaلیل حضور آن در کنار برد آردوینو شما خالی از لطف نیست.

مزایا و مشخصات ماژول USB CH-376s

چیپ پیشفرض روی ماژول که به صورت آن-برد نصب شده است، آمادگی این را دارد تا کارهای سختی را برای شما انجام دهد. با استفاده از این ماژول می‌توانید از سه راه مختلف به بردهای آردوینو متصل شوید. سه راه ارتباطی ماژول عبارتند از:

  • برقراری ارتباط با بردهای آردوینو با کمک ارتباطات پارالل ( Parallel )
  • ارتباط با استفاده از رابط SPI
  • برقراری ارتباط به کمک پورت سریال UART

قابلیت‌های اتصالی ماژول

این سه راه ارتباطی مختلف به شما کمک می‌کند تا هیچ محدودتی برای اتصال ماژول به بردهای آردوینو نداشته باشید. همچنین قابلیت‌های چیپ On-Board تنها به راه‌های ارتباطی مختلف محدود نمی‌شود. این چیپ می‌تواند مدیریت دقیقی روی فایل‌ها داشته باشید یا به نوعی مثل یک file manager عمل کند. از دیگر قابلیت‌های ماژول این است که از تبدیل‌های SD-Card به USB پشتیبانی می‌کند. البته توجه داشته باشید که ماژول از یک سری فرمت خاص پشتیبانی می‌کند که به شرح زیر است:

  • FAT-16
  • FAT-32
  • FAT-12

در این محصول می‌توانید از ماژول به عنوان یک میزبان USB یا USB-HOST استفاده کنید. همچنین چیپ از یک پروتکل فرم‌ور ارتباطی برای کار خود استفاده می‌کند. روی برد ماژول 8 جفت پین جامپر نصب شده تا خیلی ساده بتوانید ماژول را به انواع بردهای آردوینو متصل کنید.

ولتاژ کاری ماژول

برای اتصال ماژول USB CH-376s به منبع تغذیه هیچ کار سختی پیش رو ندارید؛ زیرا ماژول از پرکاربردترین منبع‌های تغذیه موجود در بازار یعنی 5.5 ولت پشتیبانی می‌کند. همچنین جریان کاری ماژول حداکثر به 700 میلی آمپر می‌رسد.

خرید از بای بست الکترونیک

اگر جای خالی پروت USB را در پروژه خود حس می‌کنید، وقت آن رسیده که از همین صفحه سایت بای بست الکترونیک ماژول USB CH-376s را سفارش دهید. با انجام این کار دیگر نیازی نیست که ساعت‌ها به بازار بروید یا در ترافیک گیر کنید. تیم بای بست الکترونیک این آمادگی را دارد تا در کمترین زمان ممکن ماژول را به دست شما برساند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021