بای بست الکترونیک

فن 12 ولت cf12-t201n1d

CF120-T201N1D


CF120-T201N1D

conon

+
-
416,014 تومان % 10 462,238

جزئیات

شرح محصول فن 12 ولت CF120-T201N1D

فن‌های مربعی را می‌توانید در سیستم خنک کننده دستگاه‌های مختلف به راحتی پیدا کنید. این دسته از فن‌ها به دلیل ساختار خاصی که دارند توانسته‌اند که به چنین محبوبیتی برسند. برای مثال با شاسی مربعی خود به راحتی در داخل کیس یا به صورت روکار نصب می‌شوند. همچنین می‌توان از آن‌ها برای تهویه هوای گرم داخل یک دستگاه و یا خنک کردن سیستم با وزش مستقیم باد کمک گرفت. اگر شما هم می‌خواهید به ساده‌ترین شکل ممکن یک سیستم خنک کننده بسازید، فن 12 ولت کنون را از دست ندهید.

شاید تصور کنید که این فن با قیمت پایینی که دارد قطعا یک کالای تقلبی است. اما این محصول توسط برند کنون ساخته شده که اصلیت ژاپنی دارد. همین نام کشور ژاپن روی لیبل اصلی محصول کافیست تا دیگر هیچ نگرانی بابت کیفیت ساخت آن نداشته باشید. همچنین برند کنون کلیه امکانات لازم را در محصولش قرار داده تا فن بتواند کلیه نیازهای شما را به خوبی پاسخ دهد.

مشخصات فنی و مزایا فن 12 ولت کنون CF120-T201N1D

اولین نکته مثبتی که درباره فن کنون وجود دارد، بدنه پلاستیکی با کیفیتش است. برند ژاپنی کنون برای ساخت شاسی اصلی فن از پلیمر با کیفیتی استفاده کرده تا بدنه مقاوم‌تر شود. با بالا رفتن مقاومت بدنه می‌توانید فن را به راحتی در هر دستگاهی نصب کنید و دیگر نگران شکستن آن در اثر حمل یا ورود ضربات ضعیف نباشید. البته شاسی اصلی فن در قالب استاندارد برای استفاده داخلی طراحی شده و محافظی روی پروانه اصلی ندارد. به همین دلیل در هنگام نصب باید به محیط کار فن و سیم‌های اطراف آن توجه کنید.

برند کنون برای ساخت فن از یک الکتروموتور براشلس استفاده کرده که صدای کمی در هنگام کار تولید می‌کند. همچنین در طراحی نیز جزئیات جالبی را در نظر گرفته تا فن 12 ولت شما از هر لحاظ بهینه باشد. برای مثال سیم الکتروموتور را در شیاری قرار داده تا برای نظم دادن به آن‌ها وقت زیادی نگذارید.

نصب فن به منبع تغذیه

اول از همه باید توجه داشته باشید که منبع تغذیه مناسب برای محصول از نوع DC یا همان مستقیم است. همچنین باید پاورهای با خروجی 12 ولت با جریان حداکثر 310 میلی آمپر را انتخاب نباشید. برای اتصال هم کافیست دو سیم فن به خروجی‌های منبع تغذیه متصل شوند.

سایز شاسی و مشخصات پروانه اصلی

سایز شاسی اصلی فن کاملا مطابق با استاندارد فن‌های مربعی 12 سانتی متری است. یعنی اگر دستگاه شما جای فن با چنین ابعادی را داشته باشد، برای نصب محصول نیاز به سوراخ کاری یا کار اضافه‌ای ندارید. همچنین پروانه 7 پره‌ای پلاستیکی با سرعتی تقریبا ثابت در دل این شاسی می‌چرخد.

خرید فن CF120-T201N1D با چند کلیک

بای بست الکترونیک فن 12 ولت برند ژاپنی کنون را به صورت اصلی در کمترین زمان ممکن به دستتان می‌رساند. همچنین ارسال سفارشات به سراسر ایران عزیز توسط راه‌های مختلفی انجام می‌شود تا برای دریافت محصول خود زمان زیادی را انتظار نکشید.

مشخصات

ولتاژ 12 ولت
جریان 310 A

نظرتان را برای محصول فن 12 ولت cf12-t201n1d بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مرتبط

محصولات

محصولات مرتبط با فن 12 ولت cf12-t201n1d