شماره تماس فروشگاه

021-44273798
دانگل بلوتوث فرستنده و گیرنده صوتی
دانگل بلوتوث فرستنده و گیرنده صوتی

دانگل بلوتوث فرستنده و گیرنده صوتی

5.0 (10) 0
  • شماره فنی قطعه:BT-819
  • برند:China Market
  • دسته بندی:ماژول USB

مشخصات فنی

شرح محصول دانگل بلوتوث گیرنده و فرستنده صوتی

دانگل به قطعاتی گفته می‌شود که امکان استفاده از یک راه ارتباطی را از طریق پورت‌های دیگر فراهم می‌کند. دانگل بلوتوث گیرنده و فرستنده صوتی دقیقا همچین کاری را انجام می‌دهد. این دانگل با اتصال به پورت‌های USB و AUX انتقال فایل صوتی با فناوری بلوتوث را در دستگاه‌های صوتی ممکن می‌کند.

شاید شما هم در منزل خود از یک سیستم صوتی قدیمی استفاده کنید و برای پخش موسیقی و اتصال تلفن هوشمند به سیستم صوتی مشکل داشته باشید. این مشکل ممکن است که به خانه محدود نشود و حتی در اتومبیل شما هم حضور داشته باشد. خودروهای قدیمی معمولا از فناوری بلوتوث بی بهره هستند. با خرید دانگل بلوتوث گیرنده و فرستنده صوتی می‌توانید با کمترین هزینه سیستم صوتی مورد نظر خود را به فناوری بلوتوث مجهز کنید.

مزایا و مشخصات دانگل بلوتوث گیرنده و فرستنده صوتی

توجه داشته باشید که این دانگل فقط برای انتقال فایل‌های صوتی طراحی شده است. طبیعی است که نتوان این دانگل را به دستگاه‌هایی به غیر از سیستم‌های صوتی متصل کرد. با این وسیله دیگر نیازی نیست که مبلغ زیادی را برای خرید سیستم صوتی جدید مجهز به بلوتوث هزینه کنید.

امکان نصب روی دستگاه‌های مختلف

در این دانگل از دو راه مختلف برای اتصال به سیستم‌های صوتی استفاده می‌شود. روش اول این است که دانگل از طریق کابل AUX به ورودی کواکسیال سیستم صوتی وصل شده و شروع به کار می‌کند. در این صورت باید از یک پورت USB یا یک آداپتور برای تامین برق دانگل بلوتوث گیرنده و فرستنده صوتی استفاده کنید. در روش دوم دانگل از طریق پورت USB به طور مستقیم سیستم صوتی وصل می‌شود و نیازی به منبع تغذیه جداگانه ندارد.

منبع تغذیه

برای انتخاب منبع تغذیه می‌توانید از آداپتورهای معمولی با خروجی USB استفاده کنید. اگر از دانگل درون خودرو استفاده می‌کنید، می‌توانید از شارژر فندکی یا خروجی USB دستگاه پخش خودرو برای تامین برق دانگل کمک بگیرید.

باطری داخلی

در برخی مدل‌های دانگل بلوتوث فرستنده و گیرنده صوتی از باطری داخلی برای تامین برق استفاده شده است. در این مدل‌ها کافیست دستگاه را شارژ کنید و مورد استفاده قرار دهید. با این قابلیت دیگر نیازی به منبع تغذیه جداگانه برای دانگل نیست.

میکروفون برای برقراری تماس

میکروفون داخلی دانگل به شما کمک می‌کند که یک کارکیت خودرو هم در اختیار داشته باشید. با اتصال تلفن خود به دانگل پاسخ دادن به تماس‌ها ساده‌تر می‌شود. با انجام این کار صدای مخاطب شما روی سیستم صوتی پخش خواهد شد و می‌توانید از میکروفون داخلی برای پاسخ دادن به وی استفاده کنید.

خرید دانگل از سایت بای بست الکترونیک

همین الان می‌توانید دانگل بلوتوث فرستنده و گیرنده صوتی را از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید. برای شروع محصول را به سبد خرید اضافه کرده و به طور دلخواه شیوه پرداخت را انتخاب کنید. پس از اتمام سفارش کافیست اندکی تحمل کنید تا مامورین ارسال ما سفارش را جلوی درب منزل تحویلتان دهند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021