شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی B50612E B1KMLG( QFN-48)
آی سی B50612E B1KMLG( QFN-48)

آی سی B50612E B1KMLG( QFN-48)

5.0 (8) 0
  • شماره فنی قطعه:B50612EB1KMLG
  • دسته بندی:آی سی
  • توضیحات:

    ( QFN-48)

شرح محصول آی سی ترنسیور LIN مدل B50612EB1KMLG

بدون شک مدارات مجتمع یا آی سی‌ها (Integrated Circuit) در دنیای الکترونیک نقش‌های متفاوتی را بازی می‌کنند. به همین دلیل توسعه دهندگان از این قطعه برای اهداف مختلفی کمک می‌گیرند که یکی از آن‌ها انتقال اطلاعات است. آی سی‌های ترنسیور (Transceiver) به طراحان بردهای الکترونیکی این امکان را می‌دهد که ارتباط لازم بین قسمت‌های مختلف برد برقرار شود. همچنین آی سی‌های ترنسیور در مدل‌های بسیار متنوعی تولید می‌شوند. اگر شما هم به دنبال یک آی سی گیرنده و فرستنده خاص هستید، آی سی ترنسیور LIN مدل B50612EB1KMLG را سفارش دهید.
این محصول یک آی سی ترنسیور خاص است که برای ایجاد ارتباط بین قطعات مختلف در یک سیستم الکترونیکی طراحی شده است. به همین دلیل از پروتکل منحصر به فردی پشتیبانی می‌کند تا بتواند بهترین عملکرد ممکن را از خود نشان دهد. شرکت سازنده نیز تلاش کرده که محصول را با بیشترین کیفیت ممکن تولید کند. با کیفیت ساخت بالا، قطعه توانسته استاندارد ارزشمند RoHS را به دست بیاورد.

مزایا و مشخصات فنی آی سی ترنسیور LIN مدل B50612EB1KMLG

یکی از بزرگترین امتیازات محصول، پروتکلی است که برای ایجاد ارتباط بین قطعات مختلف استفاده می‌کند. این پروتکل که LIN (Local InterConnect Network) نام دارد، در واقع یک شبکه محلی کوچک در ابعاد یک دستگاه الکترونیکی است. با کمک این پروتکل آی سی یک شبکه کوچک را در سیستم ایجاد خواهد کرد که سرعت ارسال و دریافت اطلاعات خوبی را ارائه می‌دهد. همچنین این شبکه در بیشترین حالت ممکن می‌تواند شعاع 40 متری را با میانگین سرعت 19 کیلوبیت بر ثانیه پوشش دهد. یعنی عملا قطعه توانایی کار در سیستم‌های با ابعاد بسیار بزرگ را خواهد داشت.
البته که پروتکل لین با توجه به ویژگی‌های ذاتی که دارد، قابلیت‌های دیگری را نیز به آی سی ترنسیور LIN مدل B50612EB1KMLG اضافه می‌کند. برای مثال می‌توان در این سیستم از سیستم تشخیص خطا چکسام (Checksum) استفاده کرد که دقت کار را در شبکه بالاتر می‌برد. همچنین امکان مقدار دهی فریم داده‌ها بین 2، 4 و 8 بایت امکان پذیر است.

شرایط نصب و راه اندازی

از آنجایی که قطعه یک آی سی با شیوه نصب SMD است، باید روی بردها چاپی یا همان PCB مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین قطعه با ابعاد کوچک خود در کمترین فضای ممکن روی برد نصب شده و با منبع تغذیه DC راه اندازی می‌شود

سرعت کار و انتقال اطلاعات

به خاطر استفاده از تکنولوژی لین در ایجاد شبکه، آی سی امکان ارسال و دریافت داده‌ها با مقیاس گیگابیت را خواهد داشت. چنین مقداری نیز به خوبی عملکرد قطعه و سرعت انتقال داده‌ها را تضمین می‌کند. البته با توجه به شرایط سیستم سرعت انتقال دیتا توسط آی سی تغییر خواهد کرد.

خرید آنلاین با خیال آسوده در فروشگاه بای بست الکترونیک

آی سی ترنسیور LIN مدل B50612EB1KMLG را می‌توانید از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید تا دیگر نگران خرابی قطعه نباشید. ما برای شما خدمات پس از فروش و ضمانت سلامت را قرار داده‌ایم تا در صورت بروز مشکل امکان تعویض قطعه فراهم شود.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021