شماره تماس فروشگاه

021-44292020
فن حلزونی 5*5 12 ولت نونویز B5015M12B1
فن حلزونی 5*5 12 ولت نونویز B5015M12B1

فن حلزونی 5*5 12 ولت نونویز B5015M12B1

5.0 (9) 0

مشخصات فنی

  • Voltage 12 V
  • Size 5*5 mm

محصول فن حلزونی نونویز مدل B5015M12B1

در بازار قطعات الکترونیکی گزینه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید برای خرید فن حلزونی انتخاب کنید. به همین دلیل خرید یک فن مناسب برای ساخت یک سیستم خنک کننده به کار سختی تبدیل شده است. همچنین بسیاری از برندهای موجود در بازار کیفیت چندان ایده‌آلی ندارند و نمی‌توانند خریداران سختگیر را راضی کنند. اگر شما هم به دنبال خرید یک فن مناسب هستید، فن حلزونی نونویز مدل B5015M12B1 را در لیست خریدتان قرار دهید.

نونویز که یکی از نام‌های شناخته شده بازار قطعات الکترونیک است، با این محصول کلیه نیازهای شما برای ساخت یک سیستم خنک کننده ایده‌آل را پاسخ می‌دهد. به همین دلیل هر آنچه که از یک محصول کامل نیاز دارید را در این فن پیدا می‌کنید. همچنین محصول با توجه به مشخصات نسبتا خوب خود، قیمت خوبی دارد که برای بیشتر مصرف کنندگان یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود.

مزایا و مشخصات فن حلزونی نونویز مدل B5015M12B1

با اندکی دقت روی نام برند نونویز، به تاکید این شرکت روی یک مزیت مهم می‌رسیم. این محصول نونویز در هنگام کار خود صدای بسیار کمی را تولید می‌کند که برای بسیاری از افراد مهم است. همچنین برند نونویز در تولید محصول خود به گونه‌ای عمل کرده تا به چند مزیت بزرگ دیگر برسد. کیفیت بالا، مهم‌ترین مزیتی در این محصول است که در نگاه اول حس می‌کنید. مانند سایر فن‌های موجود در بازار فن حلزونی نونویز قابی پلاستیکی دارد که جنس مرغوب آن به راحتی قابل تشخیص است.

البته برند نونویز در طراحی شاسی اصلی کاملا مشابه با سایر شرکت‌ها عمل کرده تا مزیت دیگری در اختیارتان قرار دهد. با این طراحی استاندارد در هر فضایی که دوست داشته باشید، می‌توانید از این محصول خوش ساخت استفاده کنید. توجه کنید که برای استفاده از حداکثر راندمان فن حلزونی نونویز مدل B5015M12B1 باید در نصب دقت کافی داشته باشید.

نصب اصولی فن حلزونی نونویز

شاسی اصلی فن در ابعاد استاندارد 5 در 5 سانتی متر ساخته شده و به همین دلیل فضای زیادی برای نصب نیاز نیست. البته برای افزایش راندمان باید توجه ویژه‌ای به محل نصب داشته باشید تا اختلالی در عملکرد محصول به وجود نیاید. همچنین اگر دستگاه الکترونیکی شما از فن حلزونی با این سایز پشتیبانی می‌کند، می‌توانید فن نونویز را با کمک جای پیچ در جای خودش قرار دهید.

تامین برق محصول

فن نونویز با کمترین مصرف انرژی حاضر است وظیفه خنک کردن قطعات الکترونیکی شما را بر عهده بگیرد. کافیست یک منبع تغذیه DC با ولتاژ 12 ولتی را به رابط سه سیمه فن متصل کنید. البته منبع تغذیه باید جریان 130 میلی آمپری داشته باشد.

خرید آنلاین از بای بست الکترونیک

اگر برای خرید فن حلزونی نونویز مدل B5015M12B1 می‌خواهید از منزل خارج شوید، اندکی صبر داشته باشید. سایت بای بست الکترونیک حاضر است تا این فن ایده‌آل را به دستتان برسد. برای خرید این محصول فقط سفارش خود را در همین صفحه ثبت کنید

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021