شماره تماس فروشگاه

021-44292020
ماینر avalonminer 841
ماینر avalonminer 841

ماینر avalonminer 841

5.0 (5) 0

مشخصات فنی

  • Humidity 5 - 95 %
  • Size 150 x 136 x 370 mm
  • Weight 4700 g
  • Noise level 65 db
  • Fan 1
  • Power 1290 W
  • Voltage 12 - 12.6 V
  • Temperature 5 - 30 °C
  • Release April 2018
  • Model AvalonMiner 841

شرح محصول ماینر avalonminer 841


بدون تصور یک مزرعه استخراج رمز ارز بدون دستگاه‌های ماینر قدرتمند و با راندمان بالا مشکل است. افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند نیز در انتخاب این ماینرها برای مزرعه استخراج رمز ارزها به شدت حساس هستند. اگر شما هم در دسته همین افراد قرار می‌گیرید و به دنبال یک ماینر با توان متوسط و قیمت مناسب می‌گردید، ماینر avalonminer 841 را در سبد خریدتان قرار دهید.

مدل 841 سری آوالون ماینر برند کنعان (Canaan) یکی از ماینرهای با توان متوسط بازار محسوب می‌شود که برای افراد تازه‌کار گزینه خرید خوبی محسوب می‌شود. برند کنعان هم سعی کرده تا این محصول را به گونه‌ای طراحی کند که راه اندازی و شرایط نگهداری سختی نداشته باشد. به همین دلیل افرادی که به تازگی استخراج رمز ارزها را آغاز کرده‌اند، برای استفاده از این محصول هیچ مشکلی ندارند.

مزایا و مشخصات فنی ماینر avalonminer 841

اگر بخواهیم که مزایای ماینر را در بخش توان سخت افزاری بپردازیم، حرف زیادی برای گفتن نخواهیم داشت. این محصول دارای 4 هشبرد با چیپ‌های پردازشی 16 نانومتری است که نرخ هش یا همان Hashrate را به 13.6 تراهش می‌رسانند. همچنین توان کلی دستگاه حدود 1290 وات است که برای این میزان هش ریت رقم بالایی محسوب می‌شود.

از آنجایی که ماینر با توجه به هش ریت مصرف برق بالایی دارد، باید به هزینه‌های نگهداری و تامین برق ماینر توجه ویژه‌ای داشت، در غیر این صورت ماینر درآمدزایی و راندمان مثبتی در مزارع استخراج رمز ارز ارائه نخواهد کرد. به همین دلیل باید چنین پارامترهایی را هنگام خرید محصول در نظر بگیرید؛ زیرا حداکثر درآمد روزانه این ماینر فقط 2.5 دلار آمریکا است. البته باید در نظر گرفت که ماینر avalonminer 841 کیفیت ساخت، طول عمر مفید و دیگر موارد این چنینی را نیز به همراه دارد.

سیستم خنک کننده

به دلیل اینکه ماینر چیپ‌ها زیادی ندارد، مصرف کننده را با مشکلاتی مثل گرمای اضافی مواجه نمی‌کند. همچنین روی بدنه اصلی یک فن طراحی شده تا حرارت چیپ‌ها را کاهش دهد. البته که این فن قدرت خنک کنندگی چندان زیادی ندارد و صدای 65 دسیبلی را در محیط ایجاد خواهد کرد.

شرایط نگهداری و راه اندازی

برای راه اندازی ماینر باید از 8 سیم 6 سوکته استفاده کنید تا ماینر به شبکه مزرعه متصل شود. همچنین رابط RJ45 برای ماینر در نظر گرفته شده که باعث راحت‌تر شدن مراحل راه اندازی می‌شود. در نهایت برای شروع به کار نیز باید برق 12 تا 12.6 ولتی دستگاه را تامین کرد. برای نگهداری بهتر هم توصیه می‌شود دما بین 5 تا 35 درجه سانتیگراد و رطوبت حداکثر 95 درصد را در نظر گرفت.

خرید از سایت بای بست الکترونیک

ماینر avalonminer 841 را از سایت بای بست الکترونیک بخرید تا به خدمات ارزشمندی برسید. اول از همه باید بدانید که دستگاه با ضمانت سلامت به دستتان می‌رسد تا دیگر نگرانی خرابی آن نباشید. همچنین می‌توانید که روش انجام تمام مراحل خرید را با توجه به نیازهای خود انتخاب کنید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021