شماره تماس فروشگاه

021-44292020
فن 12 ولت 8*8 اوی AV-825M12S
فن 12 ولت 8*8 اوی AV-825M12S

فن 12 ولت 8*8 اوی AV-825M12S

5.0 (6) 0

فروش محصول فن آوی مدل AV-825M12S

زمانی که برای خرید فن به بازار مراجعه می‌کنید، با مدل‌های بسیار متنوعی مواجه می‌شوید. به همین دلیل شاید انتخاب یک فن مناسب برای مشتریان اندکی سخت یا حتی غیر ممکن شود. همچنین اگر انتخاب خوبی برای خرید فن انجام ندهید، در انتها به نتیجه خوبی نخواهید رسید. اگر می‌خواهید که انتخاب خوبی برای خرید فن داشته باشید، فن آوی مدل AV-825M12S را از دست ندهید.

آوی یکی از خوشنام‌ترین برندهایی است که می‌توانید محصولاتش را در بازار قطعات الکترونیکی پیدا کنید. این برند که ریشه و اصالت چینی دارد، کلیه نیازهای شما را از یک فن الکترونیکی کامل پاسخ خواهد داد. همچنین در صورتی که نمی‌خواهید هزینه زیادی برای ساخت سیستم خنک کننده بپردازید، می‌تواند از این محصول خوش قیمت کمک بگیرید. البته شاید یک محصول ارزان قیمت و چینی برای بسیاری افراد شک بر انگیز باشد، اما با اولین نگاه کلیه نگرانی‌های شما از بین خواهد رفت.

مزایا و مشخصات فن آوی مدل AV-825M12S

کیفیت بالا اولین مزیتی است که با قاطعیت می‌توان درباره محصولات برند آوی گفت. بدنه اصلی محصول از پلاستیک با کیفیتی ساخته شده تا در مقابل ضربات کوچک مقاومت خوبی از خود نشان دهد. به همین دلیل محصول به یک گزینه مناسب برای کسانی که قصد ساخت سیستم خنک کننده در دستگاه‌های قابل حمل را دارند تبدیل شود. البته باید توجه داشته باشید که محصول یک فن اینترنال است و نباید در فضای بیرونی کیس مورد استفاده قرار بگیرد؛ زیرا هیچ محافظی روی پروانه اصلی خود ندارد.

همچنین باید مراقب سیم‌های اطراف فن باشید تا وارد محدوده فن نشوند و اختلالی در گردش پروانه ایجاد نکنند. طراحان برای حل این مشکل، یکی از پایه‌های نگهدارنده الکتروموتور فن آوی مدل AV-825M12S را به عنوان محافظ‌ سیم‌های اصلی در نظر گرفته‌اند.

مشخصات پروانه اصلی فن

پروانه اصلی فن مانند شاسی اصلی طراحی جالبی دارد و از پلاستیک ساخته شده است. این پروانه پلاستیکی به دلیل طراحی آیرودینامیک و هفت پره خود، انتقال هوا را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. سرعت گردش پروانه نیز به 1800 دور در دقیقه می‌رسد که برای یک فن با چنین قیمتی یک رقم بسیار قابل قبول محسوب می‌شود

تامین برق و نصب صحیح شاسی اصلی فن

شاید در نگاه اول تصور کنید که این محصول یک فن دایره‌ای است و باید در کانال انتقال هوا قرار بگیرد. اما شاسی اصلی فن همان ساختار استاندارد فن‌های مربعی است و تنها طول 8 سانتی متری دارد. برای تامین برق نیر کافیست رابط دو سیمه را به یک منبع تغذیه 12 ولت 120 میلی آمپری برسانید.

خرید آنلاین و سریع فن

برای خرید فن آوی مدل AV-825M12S از بای بست الکترونیک کمک بگیرید تا دیگر نگرانی بابت دسترسی به این محصول نداشته باشید. هر جای ایران عزیز که زندگی کنید، ما این فن مربعی خوش ساخت را به دستتان می‌رسانیم. پس همین الان فن را از همین صفحه سفارش دهید و از مزایای آن بهرهمند شوید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021