شماره تماس فروشگاه

021-44292020
فن 12 ولت 8*8 آ وی AV-825L12S
فن 12 ولت 8*8 آ وی AV-825L12S

فن 12 ولت 8*8 آ وی AV-825L12S

5.0 (9) 0

محصول فن آوی مدل AV-825L12S

افزایش حرارت مشکلی است که با خرید یک فن مناسب به راحتی برطرف می‌شود. تنوع بالای فن‌های الکترونیکی موجود در بازار ممکن است اندکی شما را سردرگم کند. همچنین نوع و انتخاب سایز فن دیگر چالشی است که در هنگام خرید فن با آن مواجه می‌شوید. فن آوی مدل AV-825L12S با مشخصات و قابلیت‌های نسبتا مناسبی که دارد. شما را از انتخابتان پشیمان نخواهد کرد.

شاید روی لیبل اصلی محصول نام تجاری مشهوری وجود ندارد، اما هر آنچه از یک فن انتظار دارید را در فن آوی پیدا می‌کنید. برند آوی تمام تلاش خود را کرده تا در این فن تمام قابلیت‌های لازم را قرار دهد. به همین دلیل در هنگام استفاده و نصب محصول هیچ محدودیتی احساس نمی‌کنید. همچنین فن آوی قیمت بسیار کمی دارد که هزینه‌های شما را برای ساخت سیستم خنک کننده به شدت کاهش می‌دهد.

مزایا و مشخصات فن آوی مدل AV-825L12S

برند آوی مانند سایر تولید کنندگان فن از پلاستیک برای ساخت محصول استفاده کرده است. خوشبختانه محصول جنس مرغوبی دارد که آن را از سایر فن‌های موجود در بازار متمایز می‌کند. اگر اجناسی که وزن زیادی دارند را با کیفیت می‌دانید، در خرید این فن شک نداشته باشید. این فن پلاستیکی گرد وزن 900 گرمی دارد که با توجه به سایر اندکی زیاد به نظر می‌رسد. البته این وزن بالا و عبارت Best Quality روی لیبل از کیفیت ساخت بسیار بالای محصول خبر می‌دهند. به همین دلیل می‌توانید فن را در هر مکانی که دوست دارید نصب کنید و نگران ضربات وارد شده به آن نباشید

البته توجه کنید که شاسی اصلی فن با توجه به استفاده داخلی طراحی شده است. همچنین یک سمت فن به صورت دایره‌ای طراحی شده تا برای نصب کانال‌های هوا مشکلی نداشته باشید. توجه کنید که روی پروانه اصلی فن آوی مدل AV-825L12S محافظی وجود ندارد و باید نظم بیشتری به سیم‌های اطراف فن بدهید. این سیم‌ها با ورود به محفظه گردش پروانه فن مشکلات زیادی را ایجاد خواهند کرد.

سایز شاسی اصلی فن و تامین برق

این فن برای شروع کار خود به یک منبع تغذیه 12 ولتی دارد که جریان 90 میلی آمپری داشته باشد نیاز دارد. کافیست دو سیم اتصال برق را به منبع تغذیه DC با این مشخصات برسانید. همچنین شاسی اصل سایز استاندارد 8 در 8 دارد که نشان می‌دهد فضای زیادی برای نصب نیازی نیست.

مشخصات پروانه اصلی

پروانه اصلی مانندی شاسی نگهدارنده خود جنس پلاستیکی دارد. این پروانه پلاستیکی به صورت هفت پره طراحی شده تا با هر بار چرخش حجم هوای بیشتری را به بیرون بفرستد. همچنین پروانه پلاستیکی به دلیل وزن کم، با همین اندک برق مصرفی به سرعت 1600 دور در دقیقه می‌رسد.

خرید از بای بست الکترونیک

اگر قصد خرید فن آوی مدل AV-825L12S را دارید، از همین صفحه بای بست الکترونیک شروع کنید. ما روش‌های متنوعی برای ارسال و پرداخت قرار داده‌ایم تا طبق سلیقه خود مراحل خریدتان را انجام دهید. به همین دلیل با استفاده از سایت، بدون دردسرهای رفتن به بازار به این فن کاربردی می‌رسید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021