شماره تماس فروشگاه

021-44292020
میکروفون aom-4542p-r
میکروفون aom-4542p-r

میکروفون aom-4542p-r

5.0 (13) 0

شرح محصول میکروفون مدل aom-4542p-r

بدون شک میکروفون‌ها جزو قطعات ارزشمند در دستگاه‌های هوشمند و صوتی هستند. طراحان دستگاه‌های الکترونیکی با استفاده از این قطعه می‌توانند قابلیت‌های زیادی را به دستگاه خود استفاده کنند. همچنین با میکروفون امکان اضافه کردن ویژگی‌های جالبی مانند دستورات صوتی به پروژه‌های IoT ( اینترنت اشیا ) نیز وجود دارد. اگر شما هم در حال توسعه چنین پروژه‌هایی هستید و به دنبال یک انتخاب خوب هستید، میکروفون مدل aom-4542p-r را در لیست خریدتان قرار دهید.
به طور کلی می‌توان گفت که محصول یک میکروفون ساده همه جانبه است که می‌تواند در شرایط مختلفی مشغول به کار شود. همچنین محل نصب قطعه و کاربرد آن کاملا به مهارت طراح برد یا دستگاه الکترونیکی وابسته خواهد بود. شرکت سازنده نیز سعی کرده محصول را با کیفیت و مشخصات قابل قبول بسازد تا بتواند تمامی خریداران را راضی نگاه دارد.

مزایا و مشخصات فنی میکروفون مدل aom-4542p-r

محصول توسط یک بررند چینی با نام PUI Audio ساخته شده که شهرت زیادی در زمینه تولید انواع میکروفون دارد. به همین دلیل می‌توان روی کیفیت ساخت و طول عمر بالای محصول حساب ویژه‌ای باز کرد. جالب است بدانید که قطعه توانسته گواهی و استاندارد RoHS را به دست بیاورد و به راحتی با سایر دستگاه‌ها و قطعا الکترونیکی سازگاری پیدا کند. با وجود چنین استانداردهایی هم دیگر نگرانی خاصی بابت مشکلات رایج مثل ایجاد نویز یا نوسان ولتاژ در دستگاه وجود نخواهد داشت.
میکروفون مدل aom-4542p-r با میزان آمپدانس یک کیلو اهم می‌توان سیگنال‌ها یا امواج صوتی را دریافت کند. همچنین حساسیت میکروفون حدود منفی 45 دسیبل است که برای یک قطعه با چنین قیمتی رقم مناسبی محسوب می‌شود. با وجود چنین مشخصاتی نیز کیفیت دریافت صدا میکروفون تضمین شده و خیال مشتریان بابت عملکرد محصول راحت خواهد شد.
جهت راه اندازی و نصب میکروفون نیازی به منبع تغذیه یا دانش فنی زیادی نیست؛ زیرا محصول با منبع تغذیه 4.5 ولتی و دو پایه جامپر خود بدون مشکل خاصی نصب و راه اندازی می‌شود. جهت نصب نیز فضای مکعبی با طول ضلع 10 میلیمتری نیز کاملا کافی خواهد بود.

خرید آنلاین با چند کلیک

میکروفون مدل aom-4542p-r را می‌توانید به تعداد دلخواه از سایت بای بست الکترونیک خریداری کنید. ما در سایت خود همکارانی را داریم که به مشتریان جهت خرید به تعداد عمده کمک خواهند کرد. همچنین در صورت ناموجود بودن محصول نیز می‌توانید با همکاران ما در بخش تامین قطعات تماس بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021