شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 31865-max
ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 31865-max

ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 31865-max

5.0 (8) 0

شرح محصول ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 31865-max

سیگنال‌های آنالوگ و دیجیتال دیگر در هر جایی استفاده می‌شوند. به طور کلی می‌توان که این دو سیگنال عضو مهمی در پروژه‌های الکترونیکی هستند و قطعات روی برد شما بدون آن‌ها هیچ کاربردی نخواهند داشت. شاید شما هم در توسعه برد الکترونیکی خود تجربه استفاده از سیگنال‌ها و پورت‌های آنالوگ به دیجیتال را داشته باشید. در برخی مواد یک این سیگنال‌ها قابل استفاده روی پورت یک ماژول یا میکروکنترلر نیستند. به همین دلیل است که ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 31865-max به وجود آمد تا این مشکل را حل کند.

این ماژول می‌تواند محدودیت اتصال بردها به هم را از بین ببرد. به طور مثال نمی‌توان یک سنسور آنالوگ را به پین دیجیتال یک پین برد آردوینو نصب کرد. با استفاده از مبدل آنالوگ به دیجیتال می‌توان سیگنال‌های آنالوگ را به دیجیتال تبدیل کرد و به راحتی مورد استفاده قرار داد. به همین دلیل مبدل‌های آنالوگ به دیجیتال به سرعت محبوب شدند و به نوعی در هر پروژه الکترونیکی حضور دارند.

مزایا و مشخصات ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 31865-max

سازنده محصول تمام تلاش خود را برای کاهش پیچیدگی کار انجام داده است. برای نصب ماژول نیاز به دانش فنی خاصی ندارید، کافیست پین‌های روی برد را به درستی لحیم کاری کنید. همچنین می‌توانید از انواع پین جامپر روی برد کمک بگیرید تا بتوانید از سیم کراس برای اتصال ماژول به بردهای آردوینو یا میکروکنترلرها استفاده کنید.

ساختار کلی

ماژول بر اساس دتکتور حرارت پلاتین طراحی شده است ( RTD ) تا عملکرد کلی ماژول بهبود پیدا کند. محصول مورد نظر از نوع 15 بیتی بوده و توانایی تبدیل سیگنال در این رزولوشن را دارد. تمام این ویژگی‌ها در کنار هم قرار گرفته تا کاربر از مبدل کامل و سریع خود راضی باشد. جالب است بدانید که عملیات تبدیل سیگنال در این مبدل حداکثر 21 میلی ثانیه طول خواهد کشید. بنابراین هیچ تاخیری حین استفاده از ماژول وجود ندارد و نیازی نیست که نگران سرعت کلی پروژه خود باشید.

مزایای ارتباطی ماژول

قیمت پایین به همراه سرعت بالا محصول را به یک ماژول محبوب تبدیل کرده است. در هنگام استفاده از ماژول هیچ محدودیتی برای اتصال سنسور به ورودی‌های برد وجود ندارد؛ زیرا ماژول از سنسورهای 2، 3 و 4 سیمه به طور کامل پشتیبانی می‌کند. از دیگر مزایای ارتباطی ماژول می‌توان قابلیت سازگاری با رابط SPI نام برد تا بتوانید از پورت سریال نیز در پروژه خود کمک بگیرید. اتصال منبع تغذیه نیز کار چندان سختی نیست و فقط باید ولتاژ 2.5 تا 5.5 ولتی را به پین GND و VCC برسانید.

خرید از بای بست الکترونیک

اگر قصد خرید ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 31865-max را دارید، از بای بست الکترونیک کمک بگیرید. با انجام این کار دگر نیازی نیست ساعت‌ها درگیر ترافیک و مراجعه حضوری به بازار شوید. کافیست از همین صفحه ماژول را سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید. در صورت ناموجود بودن ماژول نیز نگران نباشید؛ زیرا همکاران ما در قسمت تامین قطعات در کمترین زمان ماژول را برای شما موجود می‌کنند.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021