• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی مبدل آنالوگ به دیجیتال ADS1241E

آی سی مبدل آنالوگ به دیجیتال ADS1241E

شماره فنی: ADS1241E

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

آی سی مبدل آنالوگ به دیجیتال ads1241E

در الکترونیک ، مبدل آنالوگ به دیجیتال (ADC ، A / D یا A-to-D) سیستمی است که سیگنال آنالوگ مانند صدایی را که میکروفون از آن می گیرد یا نوری که وارد دوربین دیجیتال می شود ، به یک سیگنال دیجیتالی همچنین ممکن است یک ADC اندازه گیری ایزوله مانند دستگاه الکترونیکی را که ولتاژ یا جریان آنالوگ ورودی را به یک عدد دیجیتال نشان دهنده میزان ولتاژ یا جریان ارائه می دهد ، ارائه دهد. به طور معمول خروجی دیجیتال عدد دودویی مکمل دو است که متناسب با ورودی است ، اما امکانات دیگری نیز وجود دارد.

ADC مخفف عبارت Analog to Digital Converter، به معنای مبدل آنالوگ به دیجیتال است. وسایل و المان های دیجیتال برای پردازش سیگنال های آنالوگ نیاز دارند تا آنها را به مقادیر دیجیتال تبدیل کنند. کاربرد تبدیل سیگنال های آنالوگ به دیجیتال در اندازه گیری خروجی سنسورهای آنالوگ، اندازه گیری مقدار ولتاژ و اندازه گیری و پردازش هر سیگنال آنالوگ توسط سیستم های دیجیتال است. با توجه به پیچیدگی و نیاز به اجزای دقیقاً همسان ، همه به جز تخصصی ترین ADC ها به عنوان مدارهای مجتمع (IC) اجرا می شوند. اینها معمولاً به شکل تراشه های مدار مجتمع سیگنال متشکل از اکسید - نیمه هادی (MOS) در مدارهای آنالوگ و دیجیتال ادغام می شوند. آی سی ads1241E، مبدل آنالوگ به دیجیتالی 24 بیتی، با نرخ نمونه برداری 15 نمونه در ثانیه و دارای 8 کانال می باشد.

این محصول دارای منبع تغذیه آنالوگ 2.7 تا 5.24 ولت ولتاژ تغذیه دیجیتال2.7 تا 5.2 می باشد و همچنین دارای ورودی چندگانه است.

ads1241E در فرستنده های هوشمند ، کنترل فرآیند صنعتی ،برنامه ها مقیاس ها کروماتوگرافی و ابزار دقیق قابل حمل مورد استفاده قرار می گیرد.

نظرتان را برای آی سی مبدل آنالوگ به دیجیتال ADS1241E بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی مبدل آنالوگ به دیجیتال ADS1241E