شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 16bit
ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 16bit

ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 16bit

5.0 (13) 0

مشخصات فنی

شرح محصول ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 16bit

در دنیای الکترونیک از سیگنال‌های متفاوتی برای ارتباط قطعات با هم استفاده می‌شود. به طور کلی سیگنال‌های آنالوگ و دیجیتال هستند که به شما کمک می‌کنند پروژه خود را به اتمام برسانید. شاید برای شما هم پیش بیاید که به خاطر آنالوگ بودن سیگنال در خروجی یک برد، نتوانید این برد را به یک ماژول با ورودی دیجیتال وصل کنید. اگر همچنان با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنید، ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 16bit با پارت نامبر ADS1110 را از دست ندهید.

به کمک این ماژول می‌توانید سیگنال‌های آنالوگ را با دقت 16 بیت به سیگنال دیجیتال تبدیل کنید. ممکن است تصور کنید که انجام چنین کاری ممکن است وقت زیادی را تلف کند یا کار با ماژول را بلد نباشید. اما بهتر است بدانید که برای استفاده از این ماژول فقط باید پین‌ها را به درستی نصب کنید تا به راحتی سیگنال‌ها تبدیل شوند.

مزایا و مشخصات ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 16bit

ADS1110 با قابلیت کالیبراسون خودکار نیاز به هیچ تنظیم اولیه‌ای ندارد و به محض وصل کردن پین‌ها شروع به کار می‌کند. از دیگر مزایای ماژول این است که برد می‌تواند نرخ نمونه برداری را روی مقدارهای مختلفی تنظیم کند. به طور مثال ماژول توانایی نمونه برداری با نرخ 15، 30، 60 و 240 نمونه در هر ثانیه را دارد. به همین دلیل سرعت کار ماژول افزایش چشمگیری پیدا کرده است.

از دیگر مزایای ماژول قابلیتی است که برد سیگنال‌های بسیار کوچک را اندازه‌گیری می‌کند. سازنده برای دسترسی کاربر به این قابلیت مهم یک گین ( GAIN ) آمپلی فایر با قابلیت تنظیم روی 8 حالت را روی برد قرار داده که امکان برنامه‌ریزی هم دارد.

ممکن است تصور کنید که این ماژول به صورت ممتد کار می‌کند و این اتتفاق باعث افزایش مصرف برق پروژه شما خواهد شد. باید بدانید که ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 16bit با پارت نامبر ADS1110 بعد از تبدیل سیگنال به صورت خودکار خاموش می‌شود تا دیگر نیازی به برق منبع تغذیه شما نداشته باشد.

تمام این قابلیت‌های باعث شده تا ماژول با کمترین مصرف برق بتواند سیگنال‌های روی برد را اندازه گیری و تبدیل کند. به همین دلیل ماژول به یک گزینه محبوب برای تولید پنل‌های کنترل صنعتی و فرستنده‌های سیگنال تبدیل شده است. ابعاد کوچک برد نیز باعث شده تا فضای زیادی را برای استفاده از این مبدل نیاز نداشته باشید. کافیست یک مبدل ارتباطی I2C و یک منبع تغذیه 2.5 تا 5.5 ولتی را به برد وصل کنید تا ماژول شروع به کار کند.

خرید محصول

با خرید ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال 16bit از مزایای بسیاری بهره‌مند خواهید شد. برای خرید محصول از بای بست الکترونیک کار سختی رو به روی خود ندارید. از همین صفحه ماژول را به سبد خرید اضافه کرده و روش پرداخت و ارسال سفارش خود را انتخاب کنید. حالا اندکی صبر داشته باشید تا در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021