شماره تماس فروشگاه

021-44292020
آی سی ADP3339AKCZ-3.3-R7
آی سی ADP3339AKCZ-3.3-R7

آی سی ADP3339AKCZ-3.3-R7

5.0 (9) 0
  • شماره فنی قطعه:ADP3339AKCZ-3.3-R7
  • برند:China Market
  • دسته بندی:آی سی

شرح محصول آی سی رگولاتور مدل ADP3339AKCZ-3.3-R7

آی سی‌های رگولاتور جزو قطعاتی هستند که می‌توانند مشکلات بزرگی را از سر راه توسعه دهندگان دستگاه‌های الکترونیکی بردارند. این قطعه کار تبدیل ولتاژ را روی برد انجام داده و حتی به عنوان یک تنظیم کننده اختلاف پتانسیل نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر قصد خرید چنین قطعه‌ای را دارید، آی سی رگولاتور مدل ADP3339AKCZ-3.3-R7 گزینه مناسبی برای شماست.

این محصول یک آی سی آنالوگ تبدیل ولتاژ است که می‌تواند در مدارهای DC مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین در سیستم‌های الکترونیکی که مشکل اختلاف پتانسیل وجود دارد، این آی سی به عنوان تنظیم کننده ولتاژ مشکل را رفع خواهد کرد. شرکت سازنده محصول نیز برای قسمت طراحی و تولید سنگ تمام گذاشته تا آی سی قدرتمند و با کیفیتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. البته جهت رسیدن به مزایای این قطعه نیازی نیست که خیلی نگران قیمت باشید؛ زیرا با پرداخت مبلغ اندگی قطعه را خریداری می‌کنید.

مزایا و مشخصات فنی آی سی رگولاتور مدل ADP3339AKCZ-3.3-R7

کوچک و سبک وزن بودن قطعه اولین مزیتی است که در محصول با آن طرف هستیم. این آی سی بدنه اصلی مستطیلی شکل با ابعاد 6.5 در 3.5 میلیمتر دارد. همچنین ارتفاع قطعه پس از نصب حداکثر به 1.6 میلیمتر خواهد رسید. البته که برای دسترسی به این رقم باید لحیم کاری روی آی سی را با دقت بیشتری انجام دهید. همچنین پایه به خاطر کوچک بودن قطعه بسیار به یکدیگر نزدیک هستند و در صورت بی دقتی هنگام لحیم کاری اتصال کوتاه پیدا می‌کنند. توسعه دهندگان نیز به دلیل SMD بودن شیوه نصب امکان استفاده از بِرد بٌرد را برای دسترسی به قابلیت‌های این آی سی نخواهند داشت.

از ابعاد کوچک آی سی که بگذریم، به مشخصات فنی قابل توجهی می‌رسیم که در همین ابعاد کوچک در دسترس هستند. آی سی رگولاتور مدل ADP3339AKCZ-3.3-R7 در دو حالت حداقل و حداکثری می‌تواند ولتاژ ورودی را دریافت کند. این ولتاژ بین 2.8 تا 6 ولت متغیر بوده و توصیه می‌شود که روی میزان 5.5 ولت قرار بگیرد. همچنین جریان لحظه‌ای قطعه هنگام کار تنها 1.5 آمپر خواهد بود و که از طریق تنها خروجی قطعه در دسترس است.

شرایط کار محصول و کاربردها

شرکت سازنده در دیتاشیت قطعه بیان کرده که جهت دسترسی به بهترین کارایی باید دمای محیط کار حدود 25 درجه سانتیگراد باشد. همچنین قطعه توانایی دمای 40- تا 85+ درجه سانتیگراد را نیز دارد. با رعایت این نکته، آی سی برای کار در انواع دستگاه‌های مدیریت منبع تغذیه آماده به کار خواهد بود.

خرید آنلاین از فروشگاه بای بست الکترونیک

اگر از مشکلات مراجعه حضوری به بازار برای خرید قطعات الکترونیکی خسته شده‌اید، می‌توانید از سایت بای بست الکترونیک کمک بگیرید. مهم نیست که کجای ایران ساکن هستید؛ زیرا سایت بای بست الکترونیک آی سی رگولاتور مدل ADP3339AKCZ-3.3-R7 را در کمترین زمان ممکن به دستتان می‌رساند. همچنین با وجود امکان انتخاب نحوه پرداخت و نماد اعتماد الکترونیکی، خرید آنلاین امنی تجربه کنید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44292020-021