• 00,00نرخ حواله دلار
    0000/0/00
  • نرخ حواله یوان00,00
    0000/0/00

آی سی ADM485JRZ

آی سی ADM485JRZ

شماره فنی: ADM485JRZ

ناموجود

China Market

+
-
بدون قیمت

آی سی ADM485JRZ

آی سی فرستنده گیرندههط دیفرانسیل ADM485JRZ، مناسب برای ارتباط دهنده های دو طرفه سرعت بالاف در گذرگاه های خطوط انتقال چند نقطه ای است. این محصول برای انتقال متعادل داده طراحی شده است و مطابق با استانداردهای EIA RS-485 و RS-422 است. که شامل یک درایور خط دیفرانسیل و یک گیرنده خط دیفرانسیل است.

هر دو گیرنده می توانند به طور مستقل فعال باشند. هنگام غیرفعال بودن، خروجی ها سه حالت دارند. ADM485 از یک منبع تغذیه 5 ولت کار می کند.از اتلاف انرژی بیش از حد و اتصال کوتاه حرارتی جلوگیری می کند،در شرایط گسل فافزایش قابل توجه دما در مدار درایو داخلی مشاهده می شود. این ویژ گی ها درایو خارجی را در حالت مقاومت ظاهری بالا قرار می دهند.

حداکثر 32 گیرنده فرستنده را می توان به طور همزمان در یک گذرگاه متصل کرد،اما فقط یک درایور باید در هر زمان فعال باشد. بنابراین مهم است که درایورهای باقی مانده این کار را نکنند تا در نقطه گذرگاه بارگیری انجام شود.

برای اطمینان از این موضوع، درایور ADM485 از این ویژگی بالا برخوردار است که مقاومت ظاهری خروجی، در صورت غیر فعال بودن یا خاموش بودن تاثیرات بارگیری را وقتی فرستنده گیرنده مورد استفاده قرار نگیرد را به حداقل برساند.

خروجی ولتاژ درایور مقاومت ظاهری در بازه 5- تا 12+ ولت قرار دارد. گیرنده دارای ویژگی ایمن از خطاست که نتیجه می دهد که در صورت عدم اتصال ورودی ها (شناور)منجر به کیفیت خروجی بالا می شود.

ADM485 طبق فرآیند BiCMOS ، ساخته شده است، این فرآیند یک تکنولوژی پیشرفته است که که تکنولوژی انرژی پایین COMS را با تکنولوژی تعویض سریع دو قطبی مخلوط کرده است.

همه ورودی و خروجی ها در برابر EDS محافظت می شوند، تمام خروجی های درایور درای ویژگی های منبع بالا و قابلیت جریان یافتن نشتی را دارند.یک لایه اپیتکسیال برای محافظت در برابر قفل کردن استفاده می شود.

ADM485 دارای سرعت سوئیچینگ بسیار سریع استکه حداقل گسترش درایورها، سرعت انتقال داده را تا 5 مگابایت به تاخیر می اندازد در حالی که تاثیر گذاری انحراف EMI کم است.

ویژگی های ADM485JRZ:

مطابق با استاندارد های RS-485 می باشد. دارای سرعت داده 5 مگابایت در ثانیه، محدوده ولتاژ 5 ولت( بین 7- تا12+ ولت) منبع تغذیه 5 ولت، سرعت بالا ، کم مصرف BiCMOS، محافظت در برابر خاموش شدن حرارتی، محافظت از اتصال کوتاه، تأخیر درایور انتشار: 10 نانومتر معمولی، تأخیر انتشار گیرنده: 15 نانوثانیه.

کاربردهای ADM485JRZ:

سیستم های کم مصرف RS-485، رابط DTE / DCE، سوئیچینگ بسته،شبکه های محلی (LNA)، غلظت داده ها، مالتی پلکسرهای داده و شبکه دیجیتال خدمات یکپارچه (ISDN).

نظرتان را برای آی سی ADM485JRZ بنویسید!

ثبت نظر

محصولات مشابه آی سی ADM485JRZ