شماره تماس فروشگاه

021-44273798
ماژول سیگنال ژنراتور AD9833
ماژول سیگنال ژنراتور AD9833

ماژول سیگنال ژنراتور AD9833

5.0 (9) 0

ماژول سیگنال ژنراتور AD9833

به طور کلی سیگنال‌ها در دنیای الکترونیک مانند خون درون رگ‌های انسان عمل می‌کنند. طبیعی است که بدون سیگنال‌ها نتوان هیچ ارتباطی بین قطعت الکترونیکی مختلف برقرار کرد. حال تصور کنید که بخواهید سیگنال مورد نظر خود را به صورت کاملا دلخواه تولید کنید. شاید انجام این کار اندکی سخت به نظر برسد اما به کمک ماژول سازنده سیگنال می‌توان این کار را به سادگی انجام داد. اگر شما هم قصد انجام این کار را دارید، ماژول سیگنال ژنراتور AD9833 گزینه خوبی برای خریدتان است.

این ماژول یک برد کاملا کم مصرف است که می‌تواند سیگنال‌های مختلفی را تولید کند. یه همین دلیل کاربردهای محصول افزایش چشمگیری پیدا کرده است. سازنده ماژول نیز تمام تلاش خود را کرده تا کاربری محصولش را برای مصرف کننده ساده‌تر کند. کافیست اندکی دانش فنی داشته باشید و پین‌های ورودی خود را به درستی استفاده کنید. روی برد نیز نام تمامی پین‌های با نام اختصاری الکترونیکی نوشته شده تا انجام این کار برای شما ساده‌تر شود.

مزایا و مشخصات محصول ماژول سیگنال ژنراتور AD9833

در نگاه اول به محصول یک برد کوچکی را می‌بینید که هیچ قطعه خاصی روی آن وجود ندارد. به همین دلیل ضخامت کلی ماژول کاهش پیدا کرده و به راحتی می‎‌توان آن را در پروژه الکترونیکی خود نصب کنید. در لبه طول این برد مستطیلی شکل 7 پین ساده وجود دارد که باید لحیم کاری شوند. برای لحیم کاری ماژول نیاز به ابزار خاصی نیست و با اندکی دقت انجام می‌شود.

این ماژول با فرکانس در نرخ 1 مگاهرتز توسط پین کلاک تنظیم می‌شود. البته قابلیت برنامه‌ریزی یکی از بزرگترین مزیت‌های محصول است که بستر مناسبی را برای کاربران حرفه‌ای فراهم می‌کند. به کمک این قابلیت می‌توانید ماژول را به صورت کاملا دلخواه برنامه‌ریزی کنید و سیگنال مورد نظر خود را از خروجی‌های برد بگیرید.

برای انجام این کار کافیست یک رابط سریال سه سیمه در دست داشته باشید تا بتوانید ماژول سیگنال ژنراتور AD9833 را به انواع بردهای آردوینو یا میکروکنترلرهای مختلف متصل کنید. پشتیبانی از استاندارد DSP نیز انجام این کار را برای کاربر خیلی ساده‌تر می‌کند.

قابلیت خاموشی موقت ( Sleep )

این قابلیت به شما کمک می‌کند تا مصرف برق کلی پروژه خود را به شدت کاهش دهید. ماژول سازنده سیگنال بخش‌هایی از برد را که استفاده نمی‌شوند را به صورت خودکار خاموش کند تا دیگر برقی نیاز نداشته باشند. برای مثال در صورتی که از DAC استفاده نکنید، این قسمت از ماژول به صورت خودکار خاموش شده و دیگر قابل استفاده نیست.

ولتاژ کاری و حداکثر فرکانس پشتیبانی شده

برای تامین برق کار ماژول می‌توان از انواع منبع تغذیه DC یا باطری استفاده کرد. همچنین نیازی نیست باطری یا منبع تغذیه خیلی قدرتمندی در اختیار داشته باشید؛ زیرا ماژول با ولتاژ 3.3 تا 5 ولت شروع به کار می‌کند. فرکانس ورودی به پین کلاک را نیز می‌توانید تا حداکثر 40 مگاهرتز افزایش دهید.

خرید از بای بست الکترونیک

ماژول سیگنال ژنراتور AD9833 از همین صفحه در دسترس مشتریان عزیز است و می‌توانند محصول را خریداری کنند. چنان‌چه محصول در سایت بای بست الکترونیک موجود نبود، با همکاران ما در قسمت تامین قطعات تماس بگیرید.

ثبت نظر یا سوال

به این محصول امتیاز دهید

مشخصات خرید

ناموجود
بدون قیمت

شماره تماس فروشگاه: 44273798-021